happyMum
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2021, 16:16

Re: Sposoby na uciążliwe przeziębienia

17 maja 2021, 15:31

Najlepiej hartować dziecko, nie przegrzewać i nie ulegać stereotypom babć, że dziecko ma być bardzo grubo ubrane ;) W mojej rodzinie sprawdza się olej z czarnuszki, do tego witamina C, sok malinowy a jak pojawia się pierwszy katar to dodatkowo podaje Imunoglukan . Wyczytałam na blogu farmaceuty , że ma naturalny skład i potwierdzone działanie dlatego wypróbowałam i szczerze polecam. Dużo zdrówka !

beata2505
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 gru 2020, 17:12

Re: Sposoby na uciążliwe przeziębienia

07 cze 2021, 12:11

Podczas uciążliwego przeziębienia największy problem zawsze miałam z bólem gardła. Na szczęście mam Cevitt gardło z hialuronianem sodu, witaminą C i cynkiem. Łagodzi ból gardła, nawilża i pomaga w regeneracji.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Sposoby na uciążliwe przeziębienia

18 sie 2021, 22:43

ja mam zawsze w apteczce marimer hipertoniczny na katar, przydaje sie, w sumie wszyscy domownicy z niego korzystają, ma fajny skłąd i bezpieczny aplikator

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Sposoby na uciążliwe przeziębienia

20 sie 2021, 00:27

Jest też wersja do nebulizacji, pomaga nie tylko na katar, ale i na kasze. Nazywa się Marimer Inhalation i jest w ampułkach

gabis
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:37

Re: Sposoby na uciążliwe przeziębienia

16 lis 2021, 13:51

Mojemu dziecku podaję Multilac Baby, to nasz niezbędnik od lat, zabieramy go często w podróż, bo nie wymaga specjalnych warunków przechowywania, a wygodna postać kropelek ułatwia aplikację.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość