gaja
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:47

Re: Słodycze dla dzieci

25 kwie 2018, 11:07

Haha no to faktycznie sobie odbiła, już lepiej powoli i z umiarem niż taki szok nagle. U mnie w domu nie ma zakazu słodyczy chociaz wiadomo że dzieci nie dostają tyle ile by chciały bo byśmy za chwilę musieli walczyć z otylością albo jeszcze gorsza chorobą, np cukrzycą. O zębach nie wspominając. Mają dawkowane ale uważam że szczęśliwe dziecko powinno jeść słodycze. Same je uwielbiamy, nie wyobrażam sobei karać dziecka nie wiadomo za co niedawaniem słodyczy.

AmandaDrisy
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2019, 23:49

Słodycze dla dzieci

13 gru 2019, 02:46

Nie wiem czy jest jakiś przedział wiekowy odnośnie perfum dla dzieci. Moja koleżanka pryskała owocowymi perfumami swoją czterolatkę, bo mała też jej suszyła głowę. Najlepiej popytaj w drogeriach o jakieś kropidełka dla najmłodszych.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Słodycze dla dzieci

13 maja 2020, 14:45

Co do słodyczy dla dzieci, to jestem na TAK, ale pod warunkiem, że to np. naturalne wypieki, muffinki, babeczki etc, a nie batony, żelki czy inne chemiczne mieszanki smakowe. Moje dzieciaki są przyzwyczajone do zdrowego jedzenia, a słodkości albo piekę razem z nimi, albo kupuję w cukierni Słodycz w Olsztynie (https://slodycztejkrainy.pl). Akurat co do tej cukierni, to mam pewnośc, że ich wypieki są naturalne i z dobrej jakości składników.

Ajax
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2020, 22:21

Re: Słodycze dla dzieci

18 cze 2020, 08:22

Z cukrem to chyba lepiej poczekać trochę, w życiu jeszcze się tego człowiek naje, a przecież cukier jest o wiele bardziej uzależniający od różnych narkotyków (wg tego co naukowcy gadają ciągle).

roapspounc
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2021, 16:49

-

03 mar 2021, 03:12

Nie sądzicie, że warto by nasze dzieci zmotywować do tego by chodziły na jakieś zajęcia plastyczne lub coś w tym stylu. Ja wysłałam mojego syna na plastykę dla dzieci, kupiłam mu farbki, kredki itp i teraz jest czymś zajęty i rozwija swoje zdolności.

Willikinnavoift
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2021, 22:17

-

04 mar 2021, 19:35

Fajnymi tytułami dla dzieci w różnym wieku mogą być Yotsuba komedia z dzieckiem w roli głównej i Atelier magia, klimat potterowski, a ten niemal każdemu dziecku się podoba.

Sama mam zamiar podarować Atelier miłośniczce Harrego Pottera/ Ruchomego zamku Hauru itp. Myślę, że przypadnie jej do gustu.

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

03 lis 2021, 17:06

Sami wiemy jak są potrzebne chusteczki nawilżające dla dzieci. Przydają się w wielu sytuacjach nie tylko domowych. Ale czy umiecie dokonać prawidłowego wyboru?

Awatar użytkownika
PaniArchitekt
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2023, 14:02

Re: Słodycze dla dzieci

29 sty 2024, 16:03

Można tylko niektóre rodzaje słodyczy i z umiarem. Ja też prawie wcale nie daję mojemu synkowi. Sztuczne słodycze, takie jak czekolady, batony i żelki polecam zastępować owocami, ewentualnie biszkoptami ;-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość