SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Pozycjonowanie

14 sie 2014, 22:30

Mimo wszystko z social media kojarzy mi się raczej promocja konkretnego produktu a nie marki czy strony, bo to jest zbyt trudne. Raczej jeśli już chodzi o ten etap skupiłabym się bardziej na pozycjonowaniu. Firm, które w tej chwili się tym zajmują jest naprawdę wiele, kwestia wyboru odpowiedniej nie powinna sprawiać żadnych problemów. Od siebie mogę odesłać do firmy ditum.org bardzo dobry kontakt, a co najważniejsze firma jest skuteczna w tym co robi. Osiągając kilka pozycji w top3 na ruchliwe frazy ilość odsłon dzienna strony naprawdę może skoczyć do poziomów niebotycznych, a to z kolei daje dość duże możliwości do dalszego działania.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Pozycjonowanie

09 wrz 2014, 13:37

Racja, wsparcie pozycjonowania strony to dziś bardzo ważna sprawa w wypromowaniu marki. Warto to zlecić fachowcom.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Pozycjonowanie

24 wrz 2014, 10:44

Pewnie, ze można ale lepiej tego nie robić bo można dostać bana od google. Chyba, ze się na tym znasz:) Wtedy możesz pozycjonować do woli:P Ja osobiście nie tykam się pozycjonowania, wolę to zlecić profesjonalistom takim jak ta firm http://seofabryka.pl/ Przynajmniej mam pewność, że moja strona nie spadnie na najniższą pozycję i nie dostanie bana. Poza tym nie trzeba się martwić, że koszty pozycjonowania wzrosną jeśli ma się u nich abonament.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Pozycjonowanie

25 wrz 2015, 06:14

Masz rację mirka. Samodzielne pozycjonowanie może się nieciekawie skończyć. Dlatego lepiej zlecić je profesjonalistom. Ja cały czas pozycjonuję swoją stronę. Myślę też o content marketingu. Słyszałam, że Agencja Digital ma bardzo duże doświadczenie w tego typu promocji i chyba się do nich zgłoszę.

hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Re: Pozycjonowanie

25 lis 2015, 16:00

Pozycjonowanie stron to zadanie dla profesjonalistów - robienie tego samodzielnie może doprowadzić do wpadnięcia strony do filtra i znacznej utraty pozycji w wyszukiwarce. Odradzam tez korzystanie z usług freelancerów, jako, że efekty ich pracy są niewielkie. Najlepiej zlecić to firmie - dobra ofertę mają m.in. tutaj http://www.eyedesign.com.pl/pozycjonowanie/

Julita82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 01 gru 2015, 17:38

Re: Pozycjonowanie

01 gru 2015, 17:58

A w Łodzi jakie są dobre firmy, które oferują pozycjonowanie?

jedrzej
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:37

Re: Pozycjonowanie

03 maja 2024, 15:16

Polecam skuteczne pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stron/
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość