Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 wrz 2008, 22:32

OOOOO u nas harcerzem staje się dopiero pod koniec IV klasy. edit53, a Mati do ZHP, czy ZHR należy?? Kacper jest w ZHR ze względu na odległość harcówki od domu :-D ma niedaleko więc nie musiałam go prowadzać jak był młodszy. Także ja też będę strój kupować, ale pod koniec roku szkolnego więc mam jeszcze trochę czasu :-D

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

06 wrz 2008, 11:15

Sikorka pisze:a Mati do ZHP
do zhp,zbiorki maja u siebie w szkole wiec na miejscu:)

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 wrz 2008, 23:15

Emka pisze:zobaczycie nagle staniemy się bogate i docenimy wielkość swoich portfeli hihi
hihi taaaaa chyba ze w totolotka 6 wygramy i bedzie nam lottoc :ico_oczko:
u mnie narazie widze ze mati przejety szkola i zadania stara sie odrabiac solidnie ale zobaczymy jak długo :ico_haha_02: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 wrz 2008, 12:07

A mój już dostał pierwszą szóstkę z dyktanda, chyba na zachętę :ico_oczko: Ale ja dumna byłam, bo jako jedyny z klasy dostał :-D No ale i rozmowę poważną musiałam przeprowadzić na temat gadania na lekcjach, bo już mi wychowawczyni powiedziała.
No i ja znalazłam się w trójce klasowej, wrobili mnie normalnie w świecie mnie wrobili, no i jestem skarbnikiem więc kasę będę mieć :ico_oczko:

A choróbska nadal u mnie, Kacper się smarkał, teraz Karol podłapał.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

18 wrz 2008, 12:09

heja i jak po pierwszym zebraniu?????
ja zostalam zastepca przewodniczacej a raczej przewodniczacego :ico_zly:
dziewczyny zarejestrujcie sie i oddajcie glosik na kacperka :-D :-D link pod fotka :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

25 wrz 2008, 13:08

No jak tam mamuśki??? Gdzie jesteście??? Lekcje odrabiacie??? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Mój już i 3 załapał, myślał, że w czwartej klasie to będzie tak prosto, że nie będzie musiał zaglądać do książki i będzie wszystko wiedział.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

16 paź 2008, 11:11

heja
mnie nie bylo na tt bo zasilacz w kompie wysiadl ale juz mam nowy :-D zasilacz oczywiscie hehe nie komputer
sikorka ja tez jestem w trojce klasowej ale jako zastepca
mati narazie oki tylko 1 z wf ma jak zreszata cala klasa bo taka baba porypana reszta idzie mu dobrze puki co.kacper rosnie,ładnie juz siedzi a nawet stoi jak sie czegos trzyma ale długo mu tak nie pozwalam stac.przedwczoraj u mnie w domu krecili w11 bylo nawet spoko ale musialam czesto na polu siedziec zeby im nie przeszkadzac i sie doprawilam dzis jestem chora jak fix :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

13 lis 2008, 00:48

No znowu tu jakaś potworna cisza nastała???????????????

U nas w szkole o.k. Teraz co prawda Kacper chory w domu, no ale w poniedziałek już jedzie na drugą wycieczkę :-D

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

13 lis 2008, 14:52

Emka, tak u mnie w mieszkaniu krecili jak bedzie w tv to napisze :-D ja zabiegana jestem wpadlam w wir...odchudzania i mam -5 kg jak narazie :-D oczywiscie sie nie glodze tylko jem po 4 posilki male dziennie i duuuzo cwicze .Sikorka, zdrowka dla kacperka !!!!!!!u nas mati narazie nie ma problemow z nauka chociaz pare 1 zalapal no ale poprawil.w poniedzialek zebranie mamy .i wiecie co dalej sie nie mozemy na ta nowa wychowawczynie przestawic,strasznie dziwna kobieta z niej,taka ze ,,starej daty" :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

13 lis 2008, 18:14

edit53, no brawo, brawo. Ja mimo, że dotej pory nie miałam z wagą problemu, to nie wiem co będzie dal;ej, bo siedze w domu i ciągle cos podjadam i taka oponka na brzuchu mi sie zrobiła :ico_wstydzioch: chyba powinnam też jakieś brzuszki robić, albo co.

Ja własnie czekam na informację kiedy będzie wywiadówka, bo się zastanawiam czy faktycznie Kacper ma tylko jedną 3, a tak to same 4,5 i 6 :ico_noniewiem:

edit53, to koniecznie napisz kiedy będzie w TV to Twoje mieszkanko :-D będe się czuła jak u Ciebie na kawce :ico_oczko:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość