Awatar użytkownika
Kasiek87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 gru 2009, 14:59

26 sty 2010, 10:50

Tak. Okres dostałam. lekarz kazał brać luteinę przez 5 dni 3 razy dziennie, a jak po 10 dniach nie dostałabym okresu, wizyte ponowić. 12 dnia dostałam. Do lekarza nie zdążyłam drugi raz pójść, bo weekend był akurat:)!
Więc okresu koniec....starania po raz kolejny czas zacząć;) Trzymajcie kciuki, módlcie się....kto co uważa;)

Awatar użytkownika
betinka82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2010, 14:49

27 sty 2010, 00:22

Trzymam kciuki :-) Ja miałam straszne bóle brzucha dziś jak bym dostała @ ,no i mam ale tego nie można nazwać miesiączką tylko plamieniem.
Jak nie dostanę normalnej miesiączki do czwartku to idę do lekarza nigdy tak nie miałam,a i dużo się naczytałam jak to dziewczynom testy negatywne wychodziły i słabą miesiączkę miały, jak już się dowiedziały że są w ciąży to był to 10-12 tydz.
Moja klientka dowiedziała się o ciąży w 22 tyg jak ją samochód na rowerze potrącił :ico_szoking: miała miesiączkę przez 4 miesiące

Awatar użytkownika
Kasiek87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 gru 2009, 14:59

28 sty 2010, 07:08

no tak...lekarz jest najlepszym wyjściem z niepewności:) również trzymam kciuki!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 kwie 2010, 00:16

a ja mam już 3 ciąże za sobą,jedna utracona ale przyznam,że nigdy temp nie mierzyłam :ico_wstydzioch: ale w sumie nie musiałam.Teraz 5 dzień spóźniała mi się @ no i miałam w nocy mdłości dość dokuczliwe.dziwne bo w poprzednich ciążach nie miałam tak wcześnie.Robiłam test wyszedł negatywnie,1 dnia spodziewanej @,robiłam dziś 5 dnia ale wyszedł błędnie.No to naczytałam się i postanowiłam zmierzyć temp.Pod pachą miałam 37 a w pochwie 37.4 i ucieszyłam się,że taka wysoka to na ciążę a nie na @ Z rana jutro planowałam kolejny test ale dostałam @ :ico_noniewiem:
Na razie nie mocna,taka brudząca no ale chyba @ :ico_noniewiem: Zobaczę za kilka godzin lub rano bo jak "zniknie" to zacznę się bać ,że coś nie tak z ewentualną ciążą.a jak będzie...no to zacznę się starać,bo ten "przypadek" przyznam byłby wpadką choć dość świadomą bo czasem pozwoliliśmy sobie na chwilę zapomnienia :ico_oczko:
mam małe pojęcie o tych wszystkich fazach lutealnych,temperaturach itp.Wiem,że po ok 2 tygodniach od @ są dni płodne :ico_noniewiem: tyle,że jak już będziemy próbować to nie będę czekała na dni płodne tylko częściej męza pomęczę :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiek87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 gru 2009, 14:59

24 kwie 2010, 08:00

Wracam na forum;)))..bo znów miesiączka spóźniona...(powinna być 17 kwietnia).
Zrobiłam test.....i wyszedł pozytywny:):):) poszłam do lekarza....a on jednak jak na razie ciąży stwierdzić nie mógł, chociaż jest coś powiększone (podobno za wcześnie na stwierdzenie) ale równocześnie jej nie wykluczył. Znów przepisał luteinę. za 10 dni się okaże;) Trzymajcie kciuki! Jestem dobrej myśli:)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 kwie 2010, 23:37

Kasiek87, to jak test wyszedł pozytywnie to może być ciąża,nie gratuluję żeby nie zapeszać ale trzymam kciuki żeby tak było,powtórz test dla pewności.A wiadomo,że jak wczesna ciąża to lekarz tak nie wykryje,mógł na usg dopochwowe cię skierować :ico_noniewiem:

Ja robię test za tydzień :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiek87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 gru 2009, 14:59

25 kwie 2010, 06:32

test powtórzyłam (innej firmy) i wynik ten sam:)
A USG robił mi dopochwowe....
wszystko się okaże w najbliższym czasie.

[ Dodano: 2010-05-04, 19:54 ]
Okazało się:))) Ciąża potwierdzona;) Modlitwy zostały wysłuchane:)))))))) Teraz kolejne prośby do Szefa, żeby wszystko dobrze było:)!

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość