Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

27 gru 2013, 17:21

morelowa gratulacje :ico_brawa_01:
na święta dostałas cudny prezencik

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

27 gru 2013, 17:41

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: morelowa,Cudny prezencik na Swieta :ico_brawa_01: spokojnych miesiecy

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

08 maja 2014, 17:58

Hej dziewczyny,my od tego cyklu rozpoczynamy starania :)

Awatar użytkownika
ZostanRodzicem
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2014, 13:26

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

15 sie 2014, 19:14

Hej dziewczyny,my od tego cyklu rozpoczynamy starania :)
Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów! ;)

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

27 sie 2014, 09:37

Cześć! Jestem Basia. Też postanowiliśmy postarać się o dziecko. Dopiero zaczynamy i chciałam Was zapytać, czy jest coś co mogę zrobić, żeby ulepszyć moje naturalne możliwości. Dodam, że mam 23 lata i do tej pory prowadziłam aktywny tryb życia, nie paliłam, ale mój partner owszem. Co myślicie o naszych możliwościach i co Wy robiłyście żeby pomóc naturze?

Awatar użytkownika
ZostanRodzicem
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2014, 13:26

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

27 sie 2014, 18:59

Cześć! Jestem Basia. Też postanowiliśmy postarać się o dziecko. Dopiero zaczynamy i chciałam Was zapytać, czy jest coś co mogę zrobić, żeby ulepszyć moje naturalne możliwości. Dodam, że mam 23 lata i do tej pory prowadziłam aktywny tryb życia, nie paliłam, ale mój partner owszem. Co myślicie o naszych możliwościach i co Wy robiłyście żeby pomóc naturze?
Zdecydowanie Twój partner powinien przestać palić, ponieważ palenie ma duży negatywny wpływ na jakość nasienia. Najlepiej wybrać się również na badanie kontrolne do ginekologa, który stwierdzi czy wszystko jest w porządku i doradzi jakie ewentualne badania dodatkowe powinnaś wykonać. Zadbaj o swoją dietę i jej różnorodność, a w szczególności o dużą ilość warzyw, najlepiej surowych. Jednym z najważniejszych kroków jest codzienna suplementacja kwasu foliowego. Standardowa dawka w przypadku, gdy masz prawidłową masę ciała i nie urodziłaś wcześniej dziecka z wadą cewy nerwowej wynosi 0,4mg. W innych przypadkach dawkę powinien określić Twój lekarz. Z badań wynika, że największa szansa na zajście w ciążę występuje przy częstotliwości stosunku co 1-2 dni, lecz jest niewiele większa niż przy stosunku co 2-3 dni w dni płodne. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia :)

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

28 sie 2014, 10:19

Och, dziękuję Ci bardzo :) I powtórzę temu mojemu!

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 wrz 2014, 12:18

Hej dziewczynki -widzę ,że forum ni umarło;)
po kilku latach przerwy postanowiliśmy z mężem ,że czas na rodzeństwo dla naszej córci Nikoli;)
Tak więc -jak wiadomo,razem raźniej,pozaglądam tu i odwiedzę stare wątki
Pozdrawiam
i trzymam kciuki za wszystkie starające sie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 wrz 2014, 12:20

Aha....mi bardzo pomogło prowadzenie wykresu na 28 dni-teraz tez go prowadzę i w tym cyklu postawiliśmy na szczęśliwy traf-a w następnym-bo ten raczej nie będzie ciążowy-będziemy się starać troszkę bardziej;)))

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

03 paź 2014, 12:49

Powodzenia rybcia! U mnie tez już mazna obserwować cykl i dzięki kuracji ziołowej ajką sobie zafundowałam na zaburzenia hormonalne u kobiet z baby and mama med wreszcie mogę obserwować śluz :) i teraz juz mogę kupić test owulacyjny, żeby sprawdzić kiedy najlepiej zadziałać...i cały czas biorę kwas foliowy. Mam nadzieję, ze już niedlugo będę mogła pochwalić sie fasolką :D

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość