zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Słodycze dla dzieci

02 sty 2015, 16:29

Ja bardzo rzadko kupuję słodycze, a jak już to jakieś kinderki.

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Słodycze dla dzieci

19 sty 2015, 14:19

A moim zdaniem teraz panuje trochę moda na to aby zwracać uwagę na skład i wszystko ograniczać,jakoś nie wyobrażam sobie abym mogła odmawiać dziecku np czekolady. Wiadomo,że wszystko w nadmiarze szkodzi,ale jeżeli znamy granicę to naprawdę nie ma się czego obawiać.

inga876
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2015, 11:33

Re: Słodycze dla dzieci

27 lut 2015, 11:36

U nas w domu czasem pozwalamy dzieciom na coś słodkiego. Lubimy też sami w domu przygotowywać przekąski - np. batoniki muesli z miodem, ciasta czekoladowe. Kiedyś było się małym, jadło się słodycze i uważam, że nie ma co popadać w skrajności.

***

rejestracja znaków towarowych - sprawdzone i godne polecenia

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Słodycze dla dzieci

02 mar 2015, 19:13

Z tym samodzielnym przygotowaniem słodkości to dobry pomysł,ja polecam np budyń lub kisiel z cukrem dla dzieci,będzie zdrowiej i zawsze chętnie zjedzone przez całą rodzinę:)

malinowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 paź 2014, 10:37

Re: Słodycze dla dzieci

12 kwie 2015, 14:10

a myśmy zaczęli ostatni sami robic batoniki z amarantusem, orzechami, żurawiną, sezamem i słonecznikiem. Pychotka i samo zdrowie.

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Słodycze dla dzieci

29 kwie 2015, 12:33

Sami wg własnego przepisy? Bo jeżeli tak to naprawdę godne podziwu:) A moze podzielicie się na forum w jaki sposób je przygotowujecie? Na pewno wiele osób na tym skorzysta:)

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Słodycze dla dzieci

08 wrz 2015, 13:34

Moje dzieci nie jedzą słodyczy w szkole, bo daje im tylko owoce. Słodycze maja dostępne tylko w domu pod postacią tortu z http://e-torty.pl/do/page/torty-lodz, który kupuje raz w tygodniu. Na początku ciężko było ich do tego przyzwyczaić, ale wiedziałam, że będzie to dla nich zdrowsze i dlatego wytrwałam ich wrzaski itp.

KrolZabawek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 22 cze 2015, 12:28

Re: Słodycze dla dzieci

22 wrz 2015, 13:50

Nie popadajmy w przesadę z tym aby nigdy nie dawać dziecku słodyczy bo mim zdaniem absolutnie nie tędy droga. Wszystko trzeba robić z pewnym umiarem i wyczuciem,od tego zacznijmy,zabranianie dziecku jedzenia słodyczy będzie miało efekt zupełnie odwrotny.

Aldonaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2015, 06:41

Re: Słodycze dla dzieci

22 paź 2015, 06:50

Tak, tylko, że później po słodyczach mają bolesne zaparcia, moje co nie raz bierze dicopeg junior bo lubi czekoladki, ja też nie mam sumienia zabrać, a to znajomi zwykle je przynoszą, ja staram się ich nie kupować.Zamiast słodyczy wolę kupować np.pomarańcze.

Awatar użytkownika
mamuśka991
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 29 wrz 2011, 19:53

Re: Słodycze dla dzieci

26 paź 2015, 17:01

Jeśli dzieci mają skłonność do zaparć można się pokusić o słodycze własnej roboty bez cukru czy czekolady które najbardziej się do zaparć przyczyniają, dicopeg faktycznie bardzo pomaga w tej sytuacji ale warto poszukać przepisów np na ciasteczka bananowe, są idealne w takim przypadku.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość