armena
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2015, 09:42

Re: starania o Maleństwo po stracie

14 lip 2015, 10:06

oczywiście trzeba pamiętać aby się dokładnie przebadać... moja ciotka urodziła juz dwójke dzieci niepełnospwanych jedno poroniła a teraz stara się o "czwarte" - dla mnie to chore

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: starania o Maleństwo po stracie

17 wrz 2015, 06:37

Ja mam za sobą trzy straty :( Jednak nie tracę nadziei i wierzę, że zostanę mamą jeśli nie w tym roku to w następnym. Chciałabym rozpocząć leczenie w http://macierzynstwo.com.pl/ Słyszałam, że mają tam świetnych specjalistów i sprzęt. Mam nadzieję, że znajdą sposób by mi pomóc. Mój mąż też ma iść na badania tak na wszelki wypadek. U was też były/są problemy? Leczyłyście się może w tej klinice?

Lola10
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2015, 20:09

Re: starania o Maleństwo po stracie

14 lis 2015, 20:26

Nie rozumie osób , które maja takie dziwne podejście, że dziecko to rzecz, których może być wiele. To czuje i żyje. To część nas samych. Dajmy sobie spokój jeśli nam nie wychodzi i nie udało się. Niestety czasem po stracie trzeba wiele poukładać i przemyśleć. Może warto zosatwic coś takim jakie jest.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: starania o Maleństwo po stracie

26 kwie 2016, 13:15

Dla każdego, kto stracił dziecko to ogromna tragedia, ale trzeba żyć dalej i się nie poddawać. Mój znajomy kilka lat temu był niezmiernie szczęśliwy, gdy dowiedział się o ciąży żony, a potem nie minęło kilka tygodni i stracił dziecko. To był dla niego prawdziwy cios, ale nie poddał się smutkowi, nie załamał się i dziś ma zdrową i piękną córeczkę.

Grazyna80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2016, 21:04

Re: starania o Maleństwo po stracie

21 lip 2016, 21:20

strata dziecka to straszne przezycie, moja siostra poronila w 8 tygodniu.
Nie moze sie pozbierac do teraz, ale sie nie poddaje i wraz z mezem starają sie dalej.

monika9093
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2017, 12:29

Re:

12 sty 2017, 12:33

katia, kazdy facet sie boi to normalka a ty napewno jeszcze bardziej rozumiem :ico_pocieszyciel: ,gin z Wami porozmawia i mam nadzieje ze Was uspokoi i bedziecie sie starac :ico_oczko: Ja zmykam bo wyjezdzamy na 5 dni pa kochana bedzie dobrze :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Dokładnie zgadzam się z Tobą

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: starania o Maleństwo po stracie

27 wrz 2017, 14:00

Czytam ten wątek i jestem pełna podziwu! Tak dalej dziewczyny!

motylek12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:08

Re: starania o Maleństwo po stracie

27 kwie 2018, 12:00

najgorzej, że potem kazdy dzień sie dłuzy jak kobieta przeczuwa ciąże i te wszystkie dni do okresu...z nadzieją...sama aktualnie czekam czy sie pojawi czy nie...obiecałam sobie nie latac wciąż na krew bo oszaleje od tego....

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość