peperomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2012, 00:46

Re: Moda dla dzieci

15 kwie 2015, 22:02

Ja często kupuję na bazarkach, targach. Często też w sieciówkach, ale głównie na promocjach, bo normalnie to mają wygórowane ceny. Nie kupowałam nigdy nic na necie, ale ostatnio się odważyłam kupić rajstopki na stronce ancymonki.pl i jestem zadowolona. Chyba zacznę też kupować online :) Fajna oszczędność czasu, szczególnie w dużym mieście, gdzie na wyjście do sklepu trzeba liczyć kilka dobrych godzin ;)

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Moda dla dzieci

24 kwie 2015, 10:00

Nie zawsze mogę sobie pozwolić na takie ekskluzywne ubrania dla dzieci, ale od czasu do czasu na większe okazję takie kupuję.
Wtedy "cena nie gra roli" :-) Szaleję na maksa!

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Moda dla dzieci

29 kwie 2015, 12:31

Oczywiście jeżeli cena nas satysfakcjonuje to jak najbardziej warto,zresztą generalnie zakupy w sklepach internetowych to bardzo dobry pomysł,dzięki temu możemy sporo zaoszczędzić. Zapraszamy także do nas gdzie znajdziecie solidnie wykonane meble dla swoich dzieci:)

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

Re: Moda dla dzieci

29 kwie 2015, 17:46

Ja swoim dzieciakom kupuję ciuszki w róznych miejscach, przez internet też. Niedawno w moim mieście otwarli TkMaxx i to jest teraz mój ulubiony sklep:). Kupiłam tam buciki dla mojej córy, buciki z Primigi za 59 zł, normalnie koszują około 200 zł. O takie: http://zalando.sprzedajemy.pl/primigi-m ... y,12989402 , buciki są świetnej jakości, bardzo wygodne, wykonane z dobrych materiałów - ze skórki naturalnej.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Moda dla dzieci

08 maja 2015, 08:38

Ostatnio szykowaliśmy się na chrzest i ubranka z Balumi okazały się w tym przypadku strzałem w dziesiątkę. Ślicznie wyglądają i są dobrej jakości, więc wybór był zdecydowanie dobry :)

KrainaDzidziusia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 maja 2015, 12:12

Re: Moda dla dzieci

19 maja 2015, 13:46

Ja nie kieruję się aż w takim stopniu modą,uważam że na to co markowe przyjdzie jeszcze czas,natomiast teraz warto skupić się na tym aby ubranka były po prostu dobrej jakości i aby pasowały naszemu dziecku. W sklepach internetowych znajdziemy ich szeroki wybór w niższej cenie.

gortor
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 wrz 2015, 09:48

Re: Moda dla dzieci

30 wrz 2015, 18:18

moda dla dzieci? chyba dla rodziców ;) który osesek może stwierdzić co mu się podoba, może dać nam jedynie znać płaczem, że coś go drapie, upija, ugniata. Nie warto patrzeć na to co modne tylko na to jak i z czego jest zrobione. Wszystkim polecam producenta ubranek http://izabell.eu, detaliczną sprzedaż mają na allegro (wejście przez ich stronę) tam możecie ocenić jak piękne i zarazem zdrowe i wygodne mogą być ubranka, ręczę za to ja i grom moich znajomych i zapewne znajomych znajomych bo to co dobre szybko się rozprzestrzenia ;)

Smykolandia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 sie 2012, 14:57

Re: Moda dla dzieci

04 lis 2015, 15:54

Jakości modne ubranka swoją droga,wiadomo że na to trzeba zwrócić uwagę,ale polecam również kontrolować czy naszemu dziecku jest wygodnie w danym ubranku,czy dobrze sie w nim czuje,to ważna kwestia.

ewania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 24 lis 2015, 13:33

Re: Moda dla dzieci

24 lis 2015, 13:46

a ktoś może kupował ubranka w Next? Byłam ostatnio na ich stronie i wyglądają całkiem fajnie, tylko nie wiem jak jest z jakością. Kiedyś zamawiałam ubrania przez internet i wydawało mi się, że super, a przysłali takie badziewie, że do niczego się nie nadawało...

jezoj
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 gru 2015, 23:00

Re: Moda dla dzieci

06 gru 2015, 23:13

Najczęściej robię zakupy w Pepco, mają bardzo ładne rzeczy często w dobrych cenach

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość