adol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 21 paź 2015, 10:19

Re: nerwica

21 paź 2015, 10:41

Na nerwicę pomogą tylko leki przepisane przez psychiatrę! Warto jak najszybciej przełamać wstyd i dać sobie ulżyć w cierpieniu.

martyna317
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2015, 22:28

Re: nerwica

22 paź 2015, 22:23

Ja mam nerwicę i powiem Ci tak, najpierw idz do psychiatry niech Cię zdiagnozuje i dobierze odpowiednie leki a potem idź na terapię do psychoterapeuty np tutaj http://psycholog-ms.pl/poradnia/ To faktycznie skutkuje bo ja dobrze żyje ale musisz isc bo nic innego Ci nie pomoże i wiem co mówię.

Zjawa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:05

Re: nerwica

10 lis 2015, 13:48

Osbiście znam osobę, która przez znerwicowanie popadła w alkoholizm. Ta osoba często występowała publicznie, przed każdym wystąpieniem miała takie nerwy, że koiła je "kieliszkiem" alkholu, nim się obejrzała była uzależniona. Tej osobie pomógł przyjaciel, wysyłając ją na detoks alkohoolowy do ośrodka Oaza, działającego w okolicach Włocławka. Tam ta osoba miała ustwaioną indywidualną terapię, mittingi i poznała osoby z takimi samymi problemami. Tą osobą był mój brat, ksiądz.O jego problemie dowiedziałam się jak był w osrodku, gdyby nie jego przyjaciel i terapeuci z ośrodka dziś byłby nikim.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: nerwica

17 lis 2015, 15:07

Moja praca też mnie wpędza w nerwicę.

nataliaa873
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2016, 14:23

Re: nerwica

14 lut 2017, 12:40

Na nerwicę pomogą tylko leki przepisane przez psychiatrę! Warto jak najszybciej przełamać wstyd i dać sobie ulżyć w cierpieniu.
Jak najbardziej się zgadzam. nerwica to choroba i domowe sposoby nic tu nie pomogą - konieczne jest branie leków. odpowiednie leki na nerwicę może przepisać jednak jedynie psychiatra. W W-wie odpowiednich psychiatrów można znaleźć w klinice PsychoMedic, pod numerem 22 253 88 88 można się do nich zapisać.

patafilar
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2017, 13:04

Re: nerwica

23 sie 2017, 12:05

Oprócz naturalnych metod relaksujących (muzyka,hobby, joga itp.) polecam uzupełnić dietę o soki z marchewki, selera i owocu granatu. Taki przepis znalazłem na terapiasokami.pl. Myślę, że picie takiego soku może pomóc.

Natalia2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2017, 10:50

Re: nerwica

31 sie 2017, 10:53

U mnie pomógł specjalista z kolektywu Psychologgia (jestem z okolic Warszawy) psycholog Tomasz Mieszkowski- polecam :)
Swojego czasu leczyłem się u niego z nerwicy i bardzo mi to pomogło :)
Ostatnio zmieniony 19 mar 2018, 00:45 przez Natalia2, łącznie zmieniany 1 raz.

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: nerwica

04 gru 2017, 12:38

A próbowaliście ziołowych tabletek? Mi kiedyś przy takim dłuższym stresie takie jedne na prawdę pomagały.

hankaburek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2017, 14:33

Re: nerwica

07 gru 2017, 14:38

Najlepiej zapisać się na terapię. Moja przyjaciółka jest strasznie znerwicowana, nie wychodzi za bardzo z domu, jes ciągle przemęczona... Postanowiła zapisać się na terapię grupową i od tego czasu nawet ja zauważyłam znaczną poprawę. Zajęcia są bardzo pracochłonne (odbywają się od poniedziałku do piątku po kilka godzin dziennie, przez 3 miesiące) ale dla poprawy swojego zdrowia - warto.

Pozdrawiam

mikusia369
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 06 lut 2018, 00:27

Re: nerwica

06 lut 2018, 00:56

nie wiem czy u mnie to już była nerwica czy jej początki ale trochę się wystraszyłam; wszystko przez pracę tzn. redukcje w zakładzie a tam gdzie mieszkam o pracę ciężko, tym bardziej, że to moja pierwsza. Bardzo się stresowałam, a najgorsze to były prawie nieprzespane noce; jakieś kołatania serca, brak sił i ogólnie marne samopoczucie; osobiście wstydziłam się iść do psychologa ale coś musiałam zrobić; moja mama podsunęła mi taki biovital tonik, sama go pije. Właśnie idealny na problemy ze stresem, z sercem jak się dowiedziałam. Po jakimś czasie zaczęłam się czuć lepiej, spokojniej. Mama dodatkowo wyciągała mnie na spacery, dużo ze mną rozmawiała i to był mój najlepszy psycholog. Nie miałam wpływu na to czy zostanę czy nie, tak sobie tłumaczyłam. Okazało się, że zostałam.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość