Witryna korzysta z plików cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej.
ok

PCOS

Planujesz powiększyć rodzinę? To idealne miejsce poświęcone przygotowaniom do zajścia w ciążę i bycia rodzicem ;)

Moderator: administrator

PCOS

Postautor: ayris » 11 wrz 2014, 22:38

Czy są tu jakieś mamy którym udało się zajść w ciąże pomimo PCOS?
My staramy się od dwóch lat i nic:( Lekarz ostatnio kazał mi kupić Inofem w aptece by trochę złagodzić objawy choroby i zrzucić troch kilogramów. od kilku dni piję ten lek i z niecierpliwością czekam na efekty. Brałyście kiedyś ten Inofem? Jak się po nim czułyście i jakie były efekty?
ayris
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum

Re: PCOS

Postautor: martaigo » 30 paź 2014, 20:46

Ja miałam PCO ale nie PCOS czyli inaczej mówiąc zespół policystycznych jajników. Mam teraz 2,5 letnią córeczkę sama pojawiła się na świecie. Leczyłam się pół roku i odpuściłam po 4 miesiącach byłam w ciąży
martaigo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: gogosia » 07 lis 2014, 15:49

ayris pisze:Czy są tu jakieś mamy którym udało się zajść w ciąże pomimo PCOS?
My staramy się od dwóch lat i nic:( Lekarz ostatnio kazał mi kupić Inofem w aptece by trochę złagodzić objawy choroby i zrzucić troch kilogramów. od kilku dni piję ten lek i z niecierpliwością czekam na efekty. Brałyście kiedyś ten Inofem? Jak się po nim czułyście i jakie były efekty?

Słyszałam o inofemie ale nie wiem jak działa. Wiem, że cudów nie będzie, bo to lek, on ma wspomóc a nie działać cuda. Wiem też, że jest sporo tańszy od infolicu i trzeba go brać systematycznie, żeby w ogóle jakieś efekty zobaczyć.
gogosia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania

Postautor: Becia55 » 25 lis 2014, 16:50

Nie miałam okazji go brać ale z tego co czytałam to inne dziewczyny bardzo go sobie chwalą. Sama zastanawiam się czy nie zacząć go pić. Boje się tylko że pojawią sie jakieś skutki uboczne, Wiecie może czy nie przytyje po tym?
Awatar użytkownika
Becia55
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum

Wróć do Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko