Polecane

11 szczerych zdjęć, które pokazują, jak naprawdę wygląda MACIERZYŃSTWO

11 szczerych zdjęć, które pokazują, jak naprawdę wygląda MACIERZYŃSTWO

Jakie witaminy warto przyjmować w okresie karmienia piersią?

Jakie witaminy warto przyjmować w okresie karmienia piersią?

Komunia Święta 2018 – inspiracje z Instagrama

Komunia Święta 2018 – inspiracje z Instagrama

Oryginalne życzenia komunijne dla chłopca i dziewczynki

Oryginalne życzenia komunijne dla chłopca i dziewczynki

Wybór literatury dla młodzieży – 5 hitów książkowych

Wybór literatury dla młodzieży – 5 hitów książkowych

Oliwka na rozstępy dla przyszłej mamy

Oliwka na rozstępy dla przyszłej mamy

10 ciekawych pomysłów na zdjęcie dziecka na Instagram lub Facebooka

10 ciekawych pomysłów na zdjęcie dziecka na Instagram lub Facebooka

Trening dla mamy i dziecka

Trening dla mamy i dziecka

Zabawy dla niejadków, które zachęcą dzieci do jedzenia warzyw i owoców

Zabawy dla niejadków, które zachęcą dzieci do jedzenia warzyw i owoców

Te imiona dla dzieci będą najpopularniejsze w 2018 roku

Te imiona dla dzieci będą najpopularniejsze w 2018 roku

Zabawy ruchowe dla dzieci – ROZGRZEWKA

Zabawy ruchowe dla dzieci – ROZGRZEWKA

Masaż noworodka i niemowlaka – jak go wykonać?

Masaż noworodka i niemowlaka – jak go wykonać?

Zabawy dla dzieci: CIEPŁO-ZIMNO

Zabawy dla dzieci: CIEPŁO-ZIMNO

Pierwsze zabawy w życiu dziecka – od czego zacząć?

Pierwsze zabawy w życiu dziecka – od czego zacząć?

5 filmów, które warto obejrzeć z dzieckiem w wieku 6-12 lat

5 filmów, które warto obejrzeć z dzieckiem w wieku 6-12 lat

Wybór 3 filmów familijnych na dzisiejszy wieczór

Wybór 3 filmów familijnych na dzisiejszy wieczór

Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

Małe mądrale i strojne modnisie, czyli jak to jest z tymi dwulatkami ;)
tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

Postautor: tabogucka » 30 maja 2013, 16:13

Czesc Kobitki,

Ja tez zlapalam jakiegos wirusa ?! zoladkowego...chcoiaz moja mama jest przekonana ze po objawach to raczej na wrzody zoladka wyglada :ico_szoking:
Dziwne jest to ze taki bol brzucha trwa juz 14 dni to na wirus dlugo a nikt w domu nie zalapal ode mnie :ico_noniewiem:

I wogole strasznie schudlam przez to ,nie moge jesc prawie nic ....i przez to mamz ero energii....

Moja mama przylatuje w pon z PL troche pomoc :ico_sorki:

Ania Wam samochod sie popsul ..a nam ogrzewanie :ico_zly: na razie ejst cieplo wuiec nie ma tragedii ale naprawic trzeba i az sie boje pomyslec ile to bedzie kosztowac....

A ja mam jezszce dach do naprawy w to lato a to minimum 5-6 tys funtow :ico_szoking: :ico_szoking:

Szymek sie lobuzuje coraz bardziej.... :ico_olaboga: krzyczy glosno placze bez powodu i o byle co zeby zwrocic na siebie uwage ....taki typowt "terrible two" sie zrobil....i nadal spi ze mna :ico_nienie: nawet jak usnie z tata to i tak w nocy z placzem do mnie przyjdzie :ico_szoking:

Oj cos chyba nie mam humoru...

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!

Postautor: Aniaaa » 05 cze 2013, 19:49

Hej :-)

Dziewczyny gdzie jesteście ????? :569:

tabogucka, jak się czujesz ? Masz jeszcze te bóle brzucha ? Mam nadzieje,że już jest wszystko OK.

Ja właśnie dziś autko odebrałam od mechanika :-D
A Wam co się popsuło z ogrzewaniem ?

Ojej :ico_olaboga: my tez mamy dach do wymiany,a z tego co mówi mój tata to koszt mniej więcej 15 tysięcy, więc poprostu super, a jeszcze czekają okna na wymianę i pokój do remontu... :-| nie wiem skąd na to wszystko brać :-/

To Szymuś chyba typowy bunt dwulatka przechodzi ale nie martw się Martyś tez ma czasem swoje akcje i lubi się czasami położyć na chodniku i pokrzyczeć trochę :ico_oczko: hehe :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Czekam cierpliwie aż to minie :ico_haha_02:

Co do wspólnego spania to my też śpimy z Martynką ale w ogóle mi to nie przeszkadza. Z Karolcią było tak samo i koło 3 latek kupiliśmy jej duże łóżko i bez problemu się przeniosła, więc liczę,że i tym razem będzie tak samo :-)

aga, no i co w końcu wymyśliłaś dla dzieciaczków na dzień dziecka ? Pogoda raczej nie sprzyja zabawom poza domem :-?
Kurcze ciągle ten deszcz i deszcz i już oszaleć można. Martyś tak się nudzi w domu,że już musiałam jej rowerek do domu przynieść i hulajnogę i jeździ po pokojach. Nie mam dla niej kaloszy, więc na polko praktycznie nie wychodzimy. Tyle co odprowadzić i przyprowadzić Karolcię ale muszę się wreszcie zebrać i kupić jej te kalosze,bo adidasy ciągle przemoczone :ico_noniewiem:

magda1614, co tam u Was słychać ? Jak tam u Filipka ?

Mnie dopadł katar i niestety Martynkę też :-| i obydwie też kaszlemy ale chyba nie przez gardło, tylko krtań, więc nie wiem czy nie wybrać się przed weekendem do lekarza,żeby się upewnić co jest grane.

A ja jutro idę z Karolinką na spotkanie z przyszłym wychowawcą. Powiedzą już o książkach, rodzice i dzieci się poznają i mam nadzieję,że nowa Pani zrobi dobre wrażenie na Karolince,bo to najważniejsze.
Ja jak zwykle się denerwuję ale to chyba już tak będzie :ico_oczko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!

Postautor: magda1614 » 20 cze 2013, 15:26

Dziewczyny jestem i zaglądam ale mam egzaminy co chwile i nie mam czasu pisać.
Filip waz aż 9kg ale ok przybiera chudy jak patyczak ale rozwija sie super mówi całymi zdaniami pięknie odmienia słowa .
Tak ogólnie jest dobrze ostatnio mial tylko zapalenie ucha a tak to ok.Prawdopodobnie bedzie miał podawany hormon wzrostu ale nie wiadomo czy będzie refundacja czy sama będę kupować okaze sie po wizycie w szpitalu i akceptacji wniosku przez NFZ . Okaze sie w trakcie ,szkoda chłopaka codziennie zastrzyk ale cóż aby rósł trzeba go wspomóc i innej metody nie ma.Ciekawa jestem ile kosztuje jakbym musiala kupic,lekarka mówiła ze nie było by duzo bo on ma małą wagę ale zobaczymy..............

A u mnie ok czas ucieka wiecej na szkołę posiedziałabym i ponudziłabym ale nie mam czasu na to ale w sierpniu lezę i się byczę.

To na razie tyle ,buziaki

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!

Postautor: magda1614 » 30 cze 2013, 23:00

ojoju i pustki a ja zaglądam czy ktoś coś naskrobał atu nic:(

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!

Postautor: Aniaaa » 02 lip 2013, 12:04

Hej :-)

Ja też zaglądam prawie codziennie ale jak nikt nic nie pisze to ja też nie :cry:

Ostatnio zabiegana byłam,bo trzeba było kupić prezent dla wychowawczyni Karolinki z zerówki, kwiatki pozamawiać, ubranko kupić na zakończenie roku,bo niestety ze wszystkiego powyrastała ale już na szczęście wakacje i jest więcej luzu :-)
Teraz jestem na etapie powolnego kompletowania wyprawki do pierwszej klasy.

A z Martysią byłam ostatnio u endokrynologa, robiliśmy badanie tarczycy i na szczęście wyszło super i miejmy nadzieję,że tak zostanie. Będziemy musiały tylko co jakieś 2-3 miesiące jeździć na badanie krwi,żeby sprawdzić czy nadal jest wszystko ok.
U laryngologa też byłyśmy i 19 lipca musimy jechać jeszcze raz i będą musieli jej zrobić badanie endoskopowe przez nosek,żeby sprawdzić czy nie ma przerostu trzeciego migdałka i czy ta tarczyca nie uciska na krtań. Już się boję tego badania ale co zrobić... mam nadzieję,że będzie bezbolesne :cry:
I jeszcze USG tarczycy mamy zrobić i termin w prokocimiu w Krakowie wyznaczyli nam dopiero na 9 styczeń :ico_szoking:

Tak poza tym to wszystko OK. Martyś gada jak najęta, biega wszędzie i nie usiedzi na miejscu ani chwili :ico_haha_01:
Waży obecnie 11,2kg i ma 88cm wzrostu :-)

tabogucka

Postautor: tabogucka » 05 lip 2013, 18:29

Hei dziewczyny :-D
Na sekundke bo sioe zaraz planuje urwac z pracy :ico_oczko:

Bol brzucha jest nadal -diagnoza gastritis antralis- tabletki na 2 miesiace plus specjalne ziola :ico_noniewiem:

Szymek chyba niestety lapie zla atmosfere w domu (ja I M. chyba sie bedziemy rozstawac) i zrobil sie niemozliwy krzyczy i kopie zabawki... :ico_placzek: Szkoda mi go bardzo i sama nie wiem jak decyzja rozstanie czy trwanie w takim nieszczesliwym zwiazku bedzie dla niego lepsza....???

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!

Postautor: magda1614 » 06 lip 2013, 22:16

Tabogucka to przykro mi ze tak jest u was a mały napewno to przeżywa bardzo ,dzieci to czują.

Ania to fajnie że wyniki małej są ok ,a te terminy no cóż u nas mozna sie tego spodziewać.Pół roku czekania ehh.

A mój mierzy 86.5 i ma tylko 9 kg :( ale teraz porzez ostatnie pół roku kilo przytył to wszyscy zadowoleni :) a ja bardzo może 3 latka skończy z 10 kg ,U nas niby wszystko dobrze poza ta waga bo wzrost jeszcze sie mieści w normie a waga jak pamiętacie nigdy nie była w normie ale zjada ładnie.

No nic ja będę zaglądac co słychac u was:)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!

Postautor: magda1614 » 08 lip 2013, 23:03

Ja jestem a was nie ma:(

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!

Postautor: Aniaaa » 10 lip 2013, 09:34

tabogucka, a co to jest to gastritis antralis ?

Przykro mi, że u Was się nie układa :ico_pocieszyciel: Szymuś na pewno czuje,że coś jest nie tak i przeżywa :ico_noniewiem:

magda1614, super,że Filipek ładnie zajada i najważniejsze,że waga chociaż troszkę rośnie :-D U nas też z wagą kiepsko, wszyscy się czepiają, bo przez ostatnie pół roku jakieś 400g jej przybyło i lekarka twierdzi,że za mało ale co ja zrobię !? Ładnie zajada, dużo się rusza i często robi kupkę to nie ma jak przytyć :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka

Postautor: aga216 » 10 lip 2013, 13:48

Aniu moja waży 11 kg i też ma tyle wzrostu i nikt się nie czepia.....wygląda super....nie przejmuj się na prawde,moja pediatra też się nie czepia ,jest drobniejsza i tyle.....

Togobuka przykro mi że u was tak się dzieje...

Madziu dobrze ze przybiera:-)

A my w niedziele wyjeżdżamy do Chorwacji mam nadzieję mała jakoś zniesie podróż,a bedziemy tam dwa tygodnie:-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”