Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

Zwierzęta, komputery, film, książki, turystyka i inne.
obrun
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

Postautor: obrun » 04 gru 2015, 10:55

Wakacje najlepiej spędzać zawsze w innym miejscu

anitkaa2
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki

Postautor: anitkaa2 » 15 sty 2016, 10:31

Ja w tym roku planuję jakąś podróż po miastach Polski. Zobacz czy odwiedzaliście może Lublin? Jest tam co zwiedzać?

weronikam
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: weronikam » 09 lut 2016, 14:00

W zeszłym roku byłam na wakacjach z mężem na Ibizie, szczerze możemy polecić Portinatx :)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania

Postautor: szarlottka » 11 lut 2016, 13:02

Ja jestem za wakacjami w Polsce. Mamy tyle pięknych miejsc, że żal ich nie zobaczyć. Mnie kuszą wakacje na Kaszubach. Znalazłam noclegi w przystępnej cenie na http://www.hotelbazuny.pl/ W hotelu jest SPA, park wodny... a okolica jest przepiękna. Odkąd mieszkam w mieście brakuje mi kontaktu z przyrodą i z chęcią spędzę urlop w miejscu gdzie jest cisza, spokój i dużo roślin

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy

Postautor: mirka85 » 17 lut 2016, 12:16

Mi najbardziej odpowiadają wakacje w górach. Uwielbiam jeździć do Zakopanego i chodzić po górach. Podoba mi się tam zarówno zimą jak i latem. W tym roku pojadę tam chyba dopiero na jesień ale juz przeglądam apartamenty zakopane, moze uda mi się znaleźć coś fajnego i zrobić rezerwację już teraz. Latem jadę tradycyjnie nad morze.

zegarynka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

Postautor: zegarynka » 18 lut 2016, 11:00

Ja tam jest zwolennikiem wczasów zagranicznych. W zeszłym roku byliśmy z mężem w Grecji. Zresztą jest tam naprawdę co zwiedzać. są piękne krajobrazy, architektura i wiele innych. Także z czystym sumieniem mogę coś takiego polecić. Zresztą tu znalazłam fajny opis co mozna zwiedzić. jakby ktoś chcial, podsyłam linka: http://www.rego-bis.pl/nasze-kierunki,grecja,14.html Może się przydać... Wczasy w Grecji nie sa takie drogie, a jest duzo ciekawiej niz gdzieś w Polsce.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania

Postautor: szarlottka » 18 lut 2016, 16:25

Zabieracie swoje psy na wakacje? My mamy małego pieska i nie chcemy go podczas wakacji zostawiać w hotelu dla psów a moi rodzice nie mogą się nim zająć. Udało nam się znaleźć stronę na której są hotele, pokoje gościnne, kwatery itd do których można zabrać psy - http://noclegizpsem.pl/ Waśnie przeglądamy oferty i chyba na któryś się zdecydujemy.

Awatar użytkownika
jagoda343
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: jagoda343 » 18 lut 2016, 21:39

Ja lubię wakacje spędzać w Polsce, a najlepiej to na Kaszubach . O każdej porze roku jest tam pięknie, ale latem to już w ogóle , cudowne widoki, do o koła jeziora , lasy, pola, z dala od zgiełku miasta. Dla mnie idealne miejsce na wypoczynek. W zbliżające się wakacje wybieram się właśnie z moją rodzinką na Kaszuby. Tym razem jedziemy do Ostrzyc http://cwsostrzyce.com/atrakcje-regionu ... aszub.html, to miejsce poleciła mi siostra.

veryAnka
Maniak forumowy
Maniak forumowy

Postautor: veryAnka » 22 lut 2016, 23:35

obrun pisze:Wakacje najlepiej spędzać zawsze w innym miejscu

Coś w tym jest - fajnie jest poznawać nowe kierunki, kultury, smaki lokalnych kuchni. Tym bardziej, że wiele nieosiągalnych dawniej finansowo kierunków, jest dziś w zasięgu ręki i to w cenie porównywalnej do tych najbardziej obleganych w szczycie sezonu. Choćby nawet taka Afryka. Weszłam dzisiaj na Itakę, a tam Kenia w lastach za niecałe 2700 pln czyli porównywalnie do Turcji czy Kanarów. Przy takich ofertach to spokojnie można sobie pozwiedzać i to niemało. :)

Myszula
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: Myszula » 04 mar 2016, 08:38

wystarczy znaleśc dobre, godne zaufania biuro, które rownież oferuje ciekawe promocje, rabaty i oczywiście kierunki podroży. Dla lubiących egzotykę mogę zarekomendować biuro http://bestour.pl/. Od kilku lat razem z mężem jeździmy na wczasy wykupione w tym biurze. Zawsze możemy liczyć na ich rady i to że każda wycieczka będzie zorganizowana jak najlepiej się da.

Wróć do „Nasze hobby”