Witryna korzysta z plików cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej.
ok

suche powietrze

Moderator: administrator

Re: suche powietrze

Postautor: girder35 » 06 paź 2014, 20:06

W pokoju dziecka i nie tylko sprawdzają się nawilżacze ultradźwiękowe, na przykład ErgoSafe.
girder35
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: Iren » 09 paź 2014, 14:27

u mnie też było suche, okazało się że coś z kominem nie tak było i trzeba było kupić wkłady do kominów, ale teraz już jest dobrze
Iren
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: zaha » 09 paź 2014, 14:42

Połóż na kaloryfer miskę z wodą.
zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum

Postautor: Danielka0 » 20 sty 2015, 14:23

Takie partyzanckie rozwiązania są mało skuteczne, kup sobie nawilżacz powietrza z prawdziwego zdarzenia, to nie jest drogie np. Boneco mają bardzo dobre i cicho chodzą, w ogóle ich nie slychać, a moze sobie być włączony cały dzień.
Danielka0
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania

Postautor: KajaMilew » 27 sty 2015, 16:56

U nas świetnie sprawdza się akwarium, codziennie dolewam miskę wody, więc nieźle ta woda paruje, powietrze jest o wiele przyjemniejsze, no i ewentualnie jak nie ma się akwarium, ja też stawiałabym na nawilżacz.
KajaMilew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: Klatka » 23 kwie 2015, 13:56

Jeśli chodzi o suche powietrze to dla mnie nie ma innej możliwości, ogólnie lepszego sposobu niż po prostu kupno nawilżacza powietrza. Naprawdę rzecz warta zainwestowania ;) Wiem, że trudno jest znaleźć (przynajmniej u mnie w miejscowości tak było) nawilżacze więc ja po prostu zamówiłam przez internet: https://www.maxelektro.pl/male-agd/do-domu/nawilzacze-powietrza/ :) W sumie jest to taka rzecz, którą można bez problemu kupować przez sklep internetowy bo zazwyczaj jest naprawdę korzystna cena i nie musimy nigdzie wychodzi, a to duży plus szczególnie jeśli mieszka się na wsi i wyjazd do miasta to cała wycieczka :).
Awatar użytkownika
Klatka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum

Postautor: Nemeris » 24 kwie 2015, 00:38

Nawilżacz i paprocie, dużo paproci, świetnie wpływają na mikroklimat w mieszkaniu.
Awatar użytkownika
Nemeris
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

Postautor: Patricia » 23 paź 2015, 15:19

Myślę, że w takiej kwestii najlepiej kupić takie http://www.airnaturel.pl/produkty/nawilzacze-powietrza/ . Uważam, że warto kupić tego typu akcesoria, żeby utrzymać w domu optymalną wilgotność powietrza.
Patricia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania

Postautor: mirka85 » 14 lis 2015, 14:29

KajaMilew pisze:U nas świetnie sprawdza się akwarium, codziennie dolewam miskę wody, więc nieźle ta woda paruje, powietrze jest o wiele przyjemniejsze, no i ewentualnie jak nie ma się akwarium, ja też stawiałabym na nawilżacz.

Naprawdę traktujesz akwarium jak nawilżacz powietrza? Ja właśnie szukam akwarium do mieszkania. Znalazłam już takie duże na 100 litrów i odmulacz do akwarium - http://allezoo.com.pl/sprzatanie-i-czys ... SYFON.html Resztę akcesoriów przeglądam i chyba się zdecyduję. Powiedz mi tylko pls czy nawilżacz nie będzie potrzebny? mamy dość suche powietrze w mieszkaniu i myślałam o jego zakupie. Ale skoro piszesz, że samo akwarium wystarczy to chyba odpuszcze.
mirka85
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania

Postautor: Dessi » 29 kwie 2016, 09:24

nawilżacz warto mieć, szczegolnie w okresie grzewczym sie przydaje. ja sobie kupilam niedawno PureAir od diagnosis, bardzo dobry, cichutko dziala, praktycznie go nie słychać a dużo lepiej sie spi jak jest nawilzone ppowietrze
Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki

Poprzednia

Wróć do Mieszkanie i dom