Witryna korzysta z plików cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej.
ok

ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

Moderator: administrator

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

Postautor: mfind » 02 paź 2015, 16:07

Wczoraj opublikowaliśmy na ten temat artykuł na naszej Akademii :) Co prawda dotyczy domu w budowie, ale informacje odnośnie tego na co należy zwracać szczególną uwagę przy wyborze ubezpieczenia przydadzą się również dla tych, którzy posiadają ukończony dom/mieszkanie :) Link: http://www.mfind.pl/akademia/abc-zakupu ... w-budowie/

Pozdrawiam,
Łukasz
mfind.pl - Porównywarka ubezpieczeń OC i AC, która dba o kierowców :)
Awatar użytkownika
mfind
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: Kasiek88 » 25 paź 2015, 19:59

Celina pisze:
Kasiek88 pisze:Ja też, ale wiem że pora to zrobić., tym bardziej że niedługo będzie u nas wszystko nowe po remoncie. Przy okazji kupowania ubezpieczenia roweru widziałam że CUK ma polisy wielu TU, więc pewnie będzie z czego wybrać dobre. Na cenę też patrzę oczywiście, choć wiem że to nie są duże pieniądze.

To są niewielkie pieniądze takie ubezpieczenie.Przelicz sobie na ich kalkulatorze majątkowym.

Liczyłam i od razu zamówiłam polisę online.
Kasiek88
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

Postautor: Stacjanna » 04 gru 2015, 07:36

W tym wątku jest wiele cennych wskazówek, bardzo dobrze. Ja od siebie dodam, że warto rozważyć ubezpieczenie Liberty https://www.lu.pl/ubezpieczenie-domu-mieszkania Przejrzyjcie, a nuż Wam się spodoba.
Stacjanna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

Postautor: Celina » 30 gru 2015, 11:40

Kasiek88 pisze:
Celina pisze:
Kasiek88 pisze:Ja też, ale wiem że pora to zrobić., tym bardziej że niedługo będzie u nas wszystko nowe po remoncie. Przy okazji kupowania ubezpieczenia roweru widziałam że CUK ma polisy wielu TU, więc pewnie będzie z czego wybrać dobre. Na cenę też patrzę oczywiście, choć wiem że to nie są duże pieniądze.

To są niewielkie pieniądze takie ubezpieczenie.Przelicz sobie na ich kalkulatorze majątkowym.

Liczyłam i od razu zamówiłam polisę online.

to jest właśnie wygodne że można wszystko załatwić bez wychodzenia z domu:)
Celina
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki

Postautor: blair » 07 sty 2016, 12:26

Poza ceną musisz zwracać uwagę na zakres ubezpieczenia, bo z tym najczęściej są jakieś problemy.
blair
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: Kasiek88 » 19 sty 2016, 09:54

Na szczęście w Cuk do polisy dostajesz też pakiet pomocy prawnej, więc to dodatkowe zabezpieczenie.
Kasiek88
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

Postautor: zegarynka » 02 lut 2016, 16:55

Jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. Stąd tez trzeba zawsze porównywać oferty, żeby nie przepłacać. Ja osobiście mogę polecić firmę Silesia Ubezpieczenia z Zabrza. Współpracują z kilkoma rożnymi ubezpieczycielami i zawsze są w stanie coś sensownego zaproponować. Ubezpieczam u nich mieszkania, ale mają też dużo fajnych propozycji na ubezpieczenie komunikacyjne: http://silesiaubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-oc/
zegarynka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

Postautor: Sylwianaa » 06 lut 2016, 14:41

Ja mam wykupione ubezpieczenie ale oprócz tego zdecydowałam się na instalacje alarmowe Sierpc. Zawsze to zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Tym bardziej, że często jestem poza domem więc wolę uniknąć przykrych niespodzianek.
Sylwianaa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka

Postautor: BadGal » 11 lut 2016, 13:42

Ja korzystam z allianz, to firma która już długo istnieje na rynku i ma wyrobiona opinie. Bałabym się ryzykować i powierzać moje pieniądze firmom krzakom, niezależnie od tego jak atrakcyjnej oferty by nie mieli. Zresztą allianz ma tyle atrakcyjnych wariantów: https://www.allianz.pl/ubezpieczenia/ub ... u,209.html że nie widzę potrzeby by to zmieniać.
Got diamonds on my bank account
They know where I come from
Awatar użytkownika
BadGal
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki

Postautor: magdaakos » 08 mar 2016, 12:14

Zakres ubezpieczenia jest najważniejszy! Często się okazuje, że np. ubezpieczenie od pożaru obejmuje tylko mury.
magdaakos
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

PoprzedniaNastępna

Wróć do Mieszkanie i dom