Witryna korzysta z plików cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej.
ok

Implant zęba

Skoro tu zaglądasz to znaczy, żeś chory. Zaraz Ci pomogą forumowe znachory:-))

Moderator: administrator

Re: Implant zęba

Postautor: zuzankowa » 21 mar 2015, 12:37

Też jestem tego zdania, ze to dobra inwestycja. Szczególnie, ze jest teraz wiele opcji jeśli chodzi o rodzaj implanta. I nawet mozlwie jest wstawienie go w ciagu jednego dnia, ale oczywiscie poprzedzone jest to odpowiednim przygotowaniem i badaniami. Nazywa się to Noble Guide. Warto sobie o tym poczytać, bo to ciekawa alternatywa :)
zuzankowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: szpileczki » 26 kwie 2015, 22:05

W przypadku implantów nie ma sensu się nawet zastanawiać - jest to dość spory wydatek, ale moim zdaniem konieczny. Mogę polecić implanty stomatologiczne u Barbary Śmigiel - gabinet jest w Katowicach, ale nawet jeśli gdzieś dalej mieszkasz to wydaję mi się, że warto jest tam dojechać, gdyż pracują tam sami specjaliści.
szpileczki
maniakogadacz
maniakogadacz

Postautor: dorota33 » 16 maja 2015, 19:25

Implanty to najlepsze wyjście w przypadku braku zęba lub zębów. Mimo, że nie jest tanie to warto :) Tylko trzeba faktycznie dobrego stomatologa znaleźć, żeby cieszyć się z dobrze zrobionego zęba. Słyszałam, że tutaj http://www.jesionowa-dental.pl/nasze-uslugi/implanty/ są naprawdę dobrzy, profesjonalni stomatolodzy. Poziom usług jest na najwyższym poziomie. I bardzo przyjazna atmosfera. Warto skorzystać.
dorota33
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum

Postautor: koda76 » 19 maja 2015, 21:19

Czy wprawianie implantów boli? Czy i na co trzeba zwracać uwagę przed tego typu inwestycją?
koda76
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

Postautor: Manila » 26 maja 2015, 07:49

Nie to nie boli. Ja również pamiętam,że bardzo balam się bólu ale nie jest tak strasznie jak myślisz. Na pewno jest to wydatek kilku tysięcy złotych ( zalezy jaki ząb) No i nie zalatwisz tego na 1 wizycie ale musisz udac się na kilka wizyt.
Za to sam efekt porażający ! Czujesz sie tak jakbyś odzyskała swój stary ząb.

Sama zakładałam implanty w klinice stomatologicznej Soldent na ulicy Bagno w Warszawie:
http://soldent.pl - na stronie masz kontakt. Jest to procesjonalny stomatolog tak więc warto.
- Jestem szczęśliwa. Nigdy w całym moim życiu nie czułam się tak dobrze. A ty?
- Ja? – przytula ją do siebie – ja czuję się znakomicie.
- Tak, że mógłbyś palcem dotknąć nieba?
- Nie, nie tak.
- Jak to, nie tak?
- O wiele wyżej. Co najmniej trzy metry nad niebem.
Awatar użytkownika
Manila
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka

Postautor: TakaJakaJa » 29 lip 2015, 14:33

Mojej znajomej niedawno wstawił implanty wybitny implantolog z Katowic należący do ImplantMastersPoland.pl, czyli elitarnego stowarzyszenia o charakterze non-profit, którego zadaniem jest propagowanie najwyższych standardów leczenia w implantologii stomatologicznej. Jeśli więc ktoś mieszka w stolicy Górnego Śląska, to nie ma co się zastanawiać - doktor Paweł Namysłowski to najlepszy wybór.
TakaJakaJa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła

Postautor: kruppssa » 31 lip 2015, 17:32

w dzisiejszych czasach implant to genialna sprawa !
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2015, 12:21 przez kruppssa, łącznie zmieniany 1 raz
kruppssa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: Lumi » 05 sie 2015, 12:47

I jest to na pewno tańsze niż kilka lat temu.
Lumi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: ryzana » 07 sie 2015, 09:30

Zdecydowanie warto - dla własnego komfortu. http://implant-art.com.pl/oferta-kliniki/implanty-warszawa - tam robiła implant przyjaciółka i bardzo zadowolona jest z obsługi i efektu
ryzana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

Postautor: mirandaxx » 28 paź 2015, 09:20

Nie wyobrażam siebie bez i nawet za ostatnie pieniądze bym coś takiego dała sobie zrobić!
Moja znajoma polecała mi bardzo implantologa z Krakowa- Adam Goławski
Nie mam pojęcia ile zapłaciła za całą górną szczękę, ale wygląda to bardzo dobrze!
Z tego co się orientuję to jego namiary można znaleźć na http://dentiumclinic.pl/
mirandaxx
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólnie o zdrowiu