Polecane

15 prawdziwych rzeczy, których FACECI potajemnie chcą w związku!

15 prawdziwych rzeczy, których FACECI potajemnie chcą w związku!

10 sygnałów, że tkwisz w związku, który NIE MA SZANS PRZETRWAĆ!

10 sygnałów, że tkwisz w związku, który NIE MA SZANS PRZETRWAĆ!

8 faktów dotyczących UZALEŻNIENIA OD SEKSU! Musisz to przeczytać!

8 faktów dotyczących UZALEŻNIENIA OD SEKSU! Musisz to przeczytać!

15 pozycji, które sprawdzą się gdy masz OKRES i ochotę na SEX!

15 pozycji, które sprawdzą się gdy masz OKRES i ochotę na SEX!

Te cechy charakteru dyskwalifikują cię w oczach MĘŻCZYZN!

Te cechy charakteru dyskwalifikują cię w oczach MĘŻCZYZN!

15 typów damskich SPÓDNIC, na widok których FACECI ODLATUJĄ!

15 typów damskich SPÓDNIC, na widok których FACECI ODLATUJĄ!

Sukienki idealne na specjalną okazję. Najmodniejsze modele w 2018 roku!

Sukienki idealne na specjalną okazję. Najmodniejsze modele w 2018 roku!

10 podstawowych porad seksualnych, które gwarantują BOSKI SEX!

10 podstawowych porad seksualnych, które gwarantują BOSKI SEX!

12 zabawnych pomysłów na randki, które ZASKOCZĄ TWOJEGO FACETA!

12 zabawnych pomysłów na randki, które ZASKOCZĄ TWOJEGO FACETA!

20 SMS-ów, które pragnie dostać KAŻDY FACET! Gotowe teksty!

20 SMS-ów, które pragnie dostać KAŻDY FACET! Gotowe teksty!

10 facetów o tym, dlaczego uwielbiają ZDRADZAĆ swoje dziewczyny!

10 facetów o tym, dlaczego uwielbiają ZDRADZAĆ swoje dziewczyny!

Faceci uwielbiają gdy kobieta odgrywa te role w ŁÓŻKU….(pomysły+instrukcje)

Faceci uwielbiają gdy kobieta odgrywa te role w ŁÓŻKU….(pomysły+instrukcje)

20 pomysłów na TATUAŻ, który jest dyskretny, ale pięknie wygląda!

20 pomysłów na TATUAŻ, który jest dyskretny, ale pięknie wygląda!

10 filmów na dzisiejszy wieczór!

10 filmów na dzisiejszy wieczór!

12 bardzo ważnych pytań, które każdy powinien zadać swojemu partnerowi!

12 bardzo ważnych pytań, które każdy powinien zadać swojemu partnerowi!

12 facetów wyjawia najbardziej krępującą rzecz, jaką zrobili przed rodzicami swojej DZIEWCZYNY!

12 facetów wyjawia najbardziej krępującą rzecz, jaką zrobili przed rodzicami swojej DZIEWCZYNY!

Zamiast botoksu

Jak wiadomo kobiety mają mnóstwo spraw na głowie. Pomóżmy jedna drugiej a życie będzie łatwiejsze.
Edyta11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Zamiast botoksu

Postautor: Edyta11 » 09 sty 2017, 10:27

Cześć, chciałabym się pozbyć zmarszczek głownie z szyi ale nie tylko ale mąż nie zgadza się na botoks, (po co mu woógle mówiłam, nawet by nie zauważył), wścieka się ilekroś wejdę na ten temat jak dzikie zwierzę :P znacie jakieś inne metody? Co jeszcze działa oprócz botoksu tylko żeby było skuteczne?

jeanie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Re: Zamiast botoksu

Postautor: jeanie » 10 sty 2017, 12:10

Mój też by sie nie zgodził, przeciwny jest takim rzeczom, ten typ tak ma :) gdzieś czytałam na jakims blogu ze alternatywą dla botoksu jest karboksyterapia ale nie wiem na czym to dokładnie polega i czy faktycznie różni sie od botoksu, musiałabyć poszukać albo w jakimś salonie kosmetycznym zapytać

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: PodgorskiDomUrody » 12 sty 2017, 17:04

Witam, zasadniczym wyróżnikiem karboksyterapii w porównaniu chociażby z botoksem jest jej nieinwazyjność. Zabieg jest zupełnie bezpieczny i zgodny z naturalnymi procesami, jakie zachodzą w ludzkim organizmie. Bywa nazywana nowym botoksem ze względu na jej innowacyjność i podobne rezultaty. Polega na precyzyjnym wstrzyknięciu dwutlenku węgla za pomocą cieniutkiej igły. Jej działanie opiera się na stymulowaniu produkcji elastyny i kolagenu, czyli czynników odpowiadających za elastyczność skóry. Wygładza w ten sposób zmarszczki i zwiększa napięcie skóry. Jeżeli chcesz poczytać o niej więcej, zapraszam na naszą stronę internetową: http://www.podgorskidomurody.pl/karboksyterapia-twarz-dekolt/.

Edyta11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: Edyta11 » 13 sty 2017, 15:43

Ha! To już mąż nie będzie miał nic do gadania :p Dziękuję!! Tylko czy to od razu przynosi efekty?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: PodgorskiDomUrody » 16 sty 2017, 11:05

Efekty karboksyterapii można obserwować już po kilku dniach od wykonania zabiegu. Jednak żeby utrzymać je na dłużej, warto cyklicznie powtarzać zabieg co kilka tygodni. Nasz salon oferuje pakiety promocyjne w przypadku zdecydowania się na całą serię zabiegów. Zapraszamy do kontaktu!

basiakowal87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: basiakowal87 » 31 sty 2017, 23:16

Ja zrobiłam sobie zabieg z kwasem ferulowym, który zadziałał bardzo odmładzająco :) Ten zabieg jest dedykowany właśnie skórze dojrzałej, która wymaga odmłodzenia :) Zabieg wykonywałam u mojej zaufanej pani kosmetolog, p. Agnieszki w studio Cosmetix na Muranowie. Zdecydowanie polecam, choć oczywiście najpierw proponuję konsultację z profesjonalistą - taka osoba najlepiej dobierze kurację do potrzeb skóry :)

kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: kopercia » 01 lut 2017, 22:26

Jeśli nie botoks to może kwas hialuronowy? albo mezoterapia własnym osoczem? na pewno możliwości jest jeszcze o wiele więcej, podałam takie o których wiem i z którymi miałam styczność - na pewno są skuteczne. Najlepiej mogę Ci doradzić udać się do lekarza medycyny estetycznej na konsultacje ale może nie mów już nic mężowi :) mnie prowadzi dr Noszczyk w Melitusie (Warszawa) jak masz blisko to szczerze polecam. Pani doktor jest świetna i na bank będziesz zadowolona.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka

Postautor: Lagenko » 07 lut 2017, 13:55

Nie podejmujmy tej decyzji pochopnie, bo jednak mimo wszystko jest to ingerencja w naszą skórę z zewnątrz, może warto nieco inaczej o siebie zadbać i bazować na kosmetykach naturalnych aby poprawić nieco wygląd i kondycje swoje cery,nie sądzicie że to zdecydowanie lepsze i tańsze rozwiązanie?

Lara00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: Lara00 » 08 lut 2017, 16:12

Ja też jestem takiego zdania jak koleżanka wyżej, lepiej spróbować najpierw naturalnymi sposobami i wprowadzić w życie trochę sportu, o ile można

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka

Postautor: Lagenko » 14 mar 2017, 13:12

Minęło już trochę czasu, wiec jeżeli wątek jest nadal aktualny to może napiszesz jaką decyzję ostatecznie podjęłaś? Tak z czystej ciekawości i wiedzy dla innych, cały czas czekamy na Twoją odpowiedź :)

Wróć do „Być kobietą”