Lifestyle

Życie w biegu z Croozer Kid

Pinterest LinkedIn Tumblr

Macierzyństwo według wielu kobiet, to najpiękniejszy okres w życiu. Gdy na świat przychodzi dziecko, cały świat wywraca się do góry nogami. Pewne rzeczy musimy przewartościować, niektóre nawyki zmienić i podobno nieco zwolnić tempo życia… Czy aby jednak na pewno?

Stało się. Jesteś mamą. Ten długo wyczekiwany dzień w końcu stał się rzeczywistością. Teraz musisz stawić czoła nowej sytuacji i szybko się w niej odnaleźć. Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo, ale na pewno będzie miło. Podpowiemy Ci, jak utrzymać dobrą kondycję, zdrowie i połączyć to z czasem spędzonym wspólnie z dzieckiem.

Z Croozer Kid raźniej

Przed tym, jak zostałaś szczęśliwą mamą prowadziłaś aktywny tryb życia. Uwielbiałaś poranny jogging, jazdę na rowerze i długie wieczorne spacery przy zachodzie słońca. Każdy wyjazd, każde wakacje były jedną, wielką, niekończącą się przygodą. Obecnie, jako mama, na pewno nie chciałabyś z tego wszystkiego rezygnować, a przy tym nie wyobrażasz sobie, by oddawać się swoim pasjom kosztem czasu spędzanego z maluchem. Nie chcesz także zostawiać go pod opieką innych tylko po to, by się samorealizować. Jest na to sposób – wózek Croozer Kid, czyli najprościej rzecz ujmując 3w1. Jego wszechstronność polega na możliwości używania go jako wózka do joggingu, spacerówki lub przyczepki rowerowej. W tym pakiecie jest wszystko, czego potrzebujesz. Zatem jeżeli podczas Twoich wojaży, zawsze brakowało Ci towarzystwa, masz teraz najlepszego kompana, jakiego mogłaś sobie wymarzyć – to Twoje dziecko.

Bezpieczna aktywność razy trzy

Wyobraźmy sobie, że wybieramy się na spacer połączony – jak to zwykle bywa – z zakupami. Croozer Kid w tej roli sprawdzi się wyśmienicie. Wygoda w prowadzeniu, połączona z odpowiednią ilością miejsca na zakupy, nie umniejsza komfortu podróżującego w niej dziecka. W razie deszczu lub innych niekorzystnych warunków atmosferycznych nasza pociecha chroniona jest specjalną osłonką. Co istotne, nie stanowi ona przeszkody w podziwianiu widoków. Spacerówka Croozer Kid posiada także system szybkiego składania do małych rozmiarów. Jest to bardzo ważne, szczególnie jeżeli bagażnik naszego samochodu jest niezbyt pakowny. Dla fanek joggingu mamy również dobrą wiadomość – obniżony środek ciężkości oraz duże koło wózka joggera pozwala na płynne manewrowanie pojazdem, nie wpływając przy tym na bezpieczeństwo pociechy. Podstawa ramy Croozer Kid wykonana jest z solidnego aluminium, które cechuje się lekkością i wygodą w użytkowaniu. Dopracowane w każdym detalu wózki do biegania mają regulowaną wysokość uchwytu rączki, którą można dopasować do wzrostu osoby biegnącej. Z kolei Croozer Kid jako przyczepka rowerowa to wręcz wymarzone miejsce dla małego podróżnika oraz jego zabawek. Zapewniona stabilizacja głowy i ramion sprawia, że z wózków mogą korzystać dzieci już od pierwszych tygodni życia – oczywiście po wcześniejszym zastosowaniu nosidła dla niemowląt lub hamaka. Dzięki niemieckiemu certyfikatowi TÜV, który jest poświadczeniem stosowania najwyższej jakości, niegroźnych dla dzieci materiałów i pięciopunktowym pasom, zapewniony jest bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa pasażera Croozer Kid.

Comments are closed.