Konkursy

AGGItacja Noworoczna, sylwestrowo-karnawałowy konkurs polskiej marki odzieżowej AGGI

Pinterest LinkedIn Tumblr

AGGI, marka odzieżowa zorganizowała konkurs fotograficzny, w którym do wygrania są kupony zakupowe i rabatowe na zakupy w salonach oraz w e-sklepie firmy AGGI. Wystarczy wysłać zdjęcia przedstawiające osoby w stylizacjach sylwestrowo-karnawałowych z wykorzystaniem odzieży oferowanej przez firmę AGGI. Konkursowe zdjęcia będą zamieszczane na stronie agitacja.aggi.pl. Prace można nadsyłać do 15 stycznia 2011 r.

AGGI, polska marka klasycznej odzieży, organizuje konkurs zdjęciowy, w którym do wygrania jest 13 nagród. Konkurs polega na przesłaniu (na adres aggitacja@aggi.pl, w terminie do 15 stycznia 2011 r.) zdjęć przedstawiających osoby w stylizacjach na imprezy karnawałowe z wykorzystaniem ubrań AGGI. Zdjęcia, które będą umieszczone przez organizatorów konkursu na stronie agitacja.aggi.pl, wezmą udział w głosowaniu internautów na najciekawsze z nich. Do wygrania (dla przysyłających zdjęcia i głosujących) są kupony zakupowe i kupony rabatowe na zakupy w salonach oraz w e-sklepie marki AGGI.

AGGI w mediach społecznościowych: www.facebook.com/AGGIzprofilu, www.aggibezblagi.blogspot.com.

AGGI – więcej o marce
AGGI to polska, rodzinna marka, która powstała w 2000 roku w Krakowie, z mariażu miłości do włoskiego stylu w modzie oraz solidnego artystycznego warsztatu jej twórczyni Agaty Szybowskiej-Halewskiej, finansistki z wykształcenia, ale projektantki z pasji. AGGI szyta jest na miarę aktywnych kobiet w Polsce. Kocha klasykę uwolnioną z banału. Moda AGGI dostępna jest w 7 salonach w Krakowie (m.in. w Bonarka City Center, Galerii Krakowskiej, Galerii Kazimierz i na ul. Floriańskiej) oraz w e-sklepie na stronie firmowej www.aggi.pl.

Comments are closed.