Kulinaria

Arystokratki – nowe, luksusowe kiełbaski Olewnik

Pinterest LinkedIn Tumblr

Na półki sklepowe trafiły właśnie Arystokratki, suszone, dojrzewające kiełbaski marki Olewnik, wyprodukowane w naturalny sposób z mięsa wieprzowego. Arystokratki to kolejny produkt z luksusowej serii Arystokracja Smaku.

Arystokratki to kiełbaski wieprzowe, suszone, dojrzewające od kilku do kilkunastu dni. Swój wyjątkowy smak i aromat zawdzięczają specjalnemu, naturalnemu procesowi produkcji oraz wyszukanej kompozycji przypraw, nadającej im śródziemnomorskiego charakteru.

Nowe kiełbaski należą do kategorii wędlin surowych, w związku z czym są mało przetworzone. Proces ich produkcji oparty jest na naturalnych przemianach, przez co zachowują one wysokie wartości odżywcze. Arystokratki nie wymagają jednak obróbki cieplnej. Są gotowe do spożycia. Kolejną zaletą jest ich długi termin ważności.

Arystokratki to doskonała przekąska na wszelkie okazje – czy jest nią wieczór przed telewizorem, czy też przerwa na lunch, ucieszą one podniebienie najbardziej wymagających smakoszy. Idealnie sprawdzają się też jako wykwintna przystawka na wszelkich spotkaniach towarzyskich. Dobrze komponują się z deską serów i czerwonym winem. Słowem – prawdziwe Arystokratki wśród kiełbasek!

OLEWNIK – Kolekcja smaków – od blisko 25 lat symbol doskonałego smaku polskich wędlin. Grupa nowoczesnych, uzupełniających się zakładów produkcyjnych, gwarantujących wysoką jakość produktów przy zastosowaniu tradycyjnych receptur i najlepszych surowców.

Zakłady Mięsne Olewnik zajmują się produkcją wysokiej klasy produktów wędliniarskich. Firma konsekwentnie rozbudowuje ofertę handlową w oparciu
o marki własne, takie jak Olewnik, czy Stara Wędzarnia. Produkty Olewnik cieszą się wieloletnim zaufaniem i uznaniem polskich konsumentów. Wysoka jakość, wyśmienity smak oraz doskonale dobrane składniki, stawiają ich produkty w kategorii Premium.

Comments are closed.