Kosmetyki

Calvin Klein Obsession Night

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zapach ten jest pełen tajemnic. Calvin Klein stworzył idealny perfum Obsession Night, którego zadaniem jest wydobycie z kobiety odwagi, tajemniczości, odrobiny szaleństwa, zabawy, ale na pewno romantyczności. Jest to perfum doskonały na letnie wieczory, kiedy to chcemy się odprężyć i wyjść na spacer z bliską nam osobą, czy też naszym ukochanym mężczyzną. Perfum ten jest stworzony dla młodych kobiet, które są pełne życia. Kobiet, które nie boją się wyzwań i uwielbiają romantyczne akcenty, nawet te najmniejsze. A przecież zapach kobiety jest jednym z elementów, które przyciągają mężczyzn, wiec jeśli chcecie stać się jeszcze bardziej uwodzicielskie to na pewno jest to zapach dla was.

Obsession Night to zapach przede wszystkim z nutką tajemniczości, jednak doskonały jest praktycznie na każdą okazję. Jest to mieszanka owoców oraz świeżych kwiatów, które mogą odurzyć nas swoim zapachem. Na samym początku jest on świeży i rześki, jednak w miarę upływu czasu, staje się on ciepły i zmysłowy. Na skórze utrzymuje się naprawdę długo, dzięki czemu możemy pozostać w naszej bajce na dłużej. Mieszanka składa się między innymi z: wanilii, ambry, ciężkich akcentów korzennych, sandałowca, drzewa kaszmirowego, gałki muszkatołowej i kilku innych.

To wszystko sprawia, że zapach jest ciepły, a także niezwykle zmysłowy. Sam flakonik jest wykonany w ciemnych kolorach od ciemnego błękitu aż do czerni, co sprawia wrażenie tajemniczości. A zapach, który w sobie skrywa z pewnością taki właśnie jest.

Comments are closed.