Plotki o gwiazdach

Cichopek kopiuje ubrania Popielewicz?!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Rzadko, kiedy słyszmy, żeby popularna Katarzyna Cichopek na kimkolwiek się wzorowała. Do tej pory to wszyscy wokół starali się być jak Cichopek.

Teraz Cichopek chce być jak … Popielewicz. Po tym jak Agnieszka zaprezentowała się pod koniec kwietnia w jednej z sukienek dostępnych w salonach Pinko, Kasia ruszyła jej tropem. Czy zawsze marzyła o byciu szczuplutką, blondynką z prostymi włoskami?

Niespełna miesiąc później na zaprezentowanie się w identycznej sukience zdecydowała się Katarzyna Cichopek. W ostatnim odcinku "Jak Oni śpiewają?" kopiowała kreację Popielewicz.” – napisał Fakt.

A przecież Kasia nie zawsze była taką urokliwą kobietką. Jeszcze tak niedawno, jako aktorka amatorka zaczynała grę w M jak Miłość. Krągłe kształty i kręcone loczki towarzyszyły jej od samych początków jej kariery. A ile znamy przypadków, że kobiety z kręconymi włosami chcą mieć proste i gładkie. Może dlatego Cichopek ostatnio coś często używa prostownicy. Ale Agnieszka Popielewicz jest dla niej niedoścignionym ideałem. To przecież rasowa modelka. Nawet bez makijażu i seksownej sukienki musi się prezentować zachwycająco …

Comments are closed.