Moda

Dodatek to podstawa ubioru!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odpowiednio dobrany dodatek urozmaica ubiór, dodaje szyku i elegancji.

Paski podkreślają talię, korale dodają blasku a torebki uwydatniają kobiecość stroju. Ubiór bez dodatków staje się szablonowy, pozbawiony wyrazu, nie wyróżnia się w tłumie podobnych do siebie wzorów. Dlatego firma Aryton, obok stylowych ubrań wprowadziła do sprzedaży także liczne dodatki.

Duże torby z krótkim uchwytem to wiodący trend w tegorocznej modzie. Aryton proponuje kilka modeli. Między innymi bardzo elegancką, imitującą krokodylą skórę torebkę o kwadratowym kształcie. Jej dodatkową ozdobą jest srebrne zapięcie w oryginalnym stylu.

Oprócz torebek, Aryton oferuje także szeroką gamę korali i rękawiczek. W tym sezonie, styliści Arytona odnaleźli inspiracje w renesansowym obrazie Leonarda da Vinci „Dama z łasiczką.” Dlatego w kolekcji widoczne są liczne wzory z dodatkiem futer naturalnych i ekologicznych. Futrzane wykończenia płaszczy czy rękawiczek, a nawet korale z futrzanymi ozdobami to właśnie efekt inspiracji łasiczką z portretu Cecylii Gallerani. Według domu mody Aryton, talia w tym sezonie powinna zostać podkreślona paskiem z kokardą. Ten trend wprowadzili najwięksi projektanci mody, tacy jak Viktor & Rolf czy Richard Nicoll. Pięknie zapakowany skórzany pasek Aryton to idealny prezent. Szykowne i eleganckie dodatki z kolekcji tej marki z pewnością ucieszą nie jedną obdarowaną osobę i będą stanowić bardzo dobry pomysł na tegoroczne świąteczne prezenty dla wszystkich kobiet, lubiących elegancję.

 
Duże torby – wiodący trend w tegorocznej modzie

Idealny na prezent – Pasek z kokardą

Futrzane wykończenie inspirowane Damą z Łasiczką

Comments are closed.