Dziecko

Dzień Dziecka i darmowa dostawa w smyk.com!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, sklep internetowy smyk.com przygotował bogatą ofertę zabawek w supercenach – nawet do 50 proc. taniej, oraz bezpłatną dostawę prezentów kurierem do dowolnego miejsca w Polsce.

Specjalna oferta smyk.com z okazji Dnia Dziecka jest skierowana do dzieci w każdym wieku – od niemowlaków, aż do nastolatków. Z myślą o nich przygotowaliśmy kilka tysięcy prezentów, m.in. klocków, gier, lalek, zabawek dla najmłodszych, dobranych w zależności od potrzeb dzieci.

\”Śledzimy trendy i wiemy, co najbardziej podoba się najmłodszym. Aby ułatwić zadanie wyszukania i zakupienia tego, co sprawi przyjemność pociechom, podzieliliśmy produkty na kategorie wiekowe. Prezenty, które cieszą się największą popularnością, zostały w sklepie wyróżnione jako bestsellery\” – mówi Dorota Bachman, członek zarządu, dyrektor marketingu i rozwoju biznesu smyk.com.

Aż do 1 czerwca br., przy zamówieniu prezentów na kwotę minimum 149 zł, oferujemy bezpłatną dostawę kurierską. Z okazji Dnia Dziecka koszty pokrywa smyk.com.

Z myślą o tych klientach, którzy wciąż poszukują prezentów dla swoich pociech, przedstawiamy zabawki najchętniej kupowane z okazji Dnia Dziecka w sklepie internetowym smyk.com.

BESTSELLERY SMYK.COM:

1. Interaktywna lalka Spectra Vondergeist (Monster High)
2. Wesoły pilot do telewizora (Fisher Price)
3. Zestaw klocków Lego: Szybowiec Razcala (Lego Legends of Chima)
4. Zestaw klocków Duplo: Kreatywne auta (Lego Duplo)
5. Gra zręcznościowa: Zmarznięty pingwin (Bandai)
6. Figurka Księżniczka Cadence (My Little Pony)
7. Film Monster High Scaris: \”Upioryż miasto strachu\”
8. Karaoke dziecięce przeboje 2
9. Tablet Mądra Główka (Smily Pad)
10. Gra zręcznościowa Angry Birds Space

Comments are closed.