Plotki o gwiazdach

ESKOBUS odkrywa tajemnice gwiazd

Pinterest LinkedIn Tumblr

EskoBus to nowy program telewizyjny emitowany w sobotę o godz. 13:30 w Eska TV. Realizowany jest on w mobilnym studiu nagraniowym o takiej samej nazwie jak tytuł programu. Program prowadzi Kinga Zdrojewska. Zaprasza ona gwiazdę, której zadaje pytania dotyczące m.in. dzieciństwa, planów zawodowych i życia osobistego.

Chcąc dowiedzieć się jak najwięcej o swoim idolu przekopujemy Internet w poszukiwaniu szczegółów z jego życia, wertujemy czasopisma i biografie, które streszczą nam życiorys ulubionej gwiazdy. Tak naprawdę jednak to małe i pozornie nic nie znaczące szczegóły mówią o człowieku więcej, niż metryka, dyskografia i filmografia razem wzięte.

Zastanawialiście się kiedyś kiedy Rafał Maserak ugotował swoją pierwszą zupę? Albo czy Monika Brodka woli całować się po ciemku czy przy świetle? Na te i inne jeszcze bardziej zwariowane pytania odpowiadają goście nowego programu EskoBus, emitowanego od 1. września na antenie Eska TV. W każdą sobotę o 13.30 do mobilnego studia nagraniowego, zwanego właśnie EskoBusem Kinga Zdrojewska zaprasza gwiazdę: sportowca, aktora, celebrytę, który stawiany jest w krzyżowym ogniu pytań. Musi na nie nie tylko szczerze odpowiedzieć, ale wcześniej przeczytać je na głos z ogromnego ekranu LCD wszystkim widzom. Przez 30 minut szalonej jazdy EskoBus zabierać nas będzie w odległą przeszłość, odkrywając tajemnice z dzieciństwa znanych gwiazd, a także w przyszłość, zdradzając plany zawodowe i osobiste naszych idoli. Dla rozładowania emocji program przerywany jest najnowszymi klipami z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

W jesiennej ramówce Eska TV każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Dyrektor programowy stacji, Igor Nurczyński. Do wyboru mamy zarówno programy interaktywne, muzyczne, jak i autorskie, a także listy przebojów.
Codziennie od 8.30 do 9.00 rozgrzewać nas będą Kuba Wojewódzki i Michał Figurski w znanym z anteny radia Eska Rock programie Poranny W-F.

Eska Games natomiast to rzetelna porcja informacji o najnowszych grach. Tutaj dowiemy się co nowego słychać na rynku komputerowym; poznamy najlepsze gry zręcznościowe, strategiczne, sportowe, itp. Prowadzący, Adrian Harasim odkryje przed nami obrazki z niedostępnych jeszcze na rynku gier, zrecenzuje najpopularniejsze strzelnaki oraz zapowie najbliższe premiery.
Dla wybierających się na imprezę Eska TV przygotowała Gorącą 20-tkę, mającą swoją premierę w każdą sobotę o godzinie 20.00. Lista najbardziej tanecznych przebojów, skomponowana dzięki głosom widzów na pewno rozgrzeje każdego imprezowicza i wprawi go w szampański nastrój.

Ramówka Eska TV skomponowana jest tak, by każdy fan muzyki rozrywkowej znalazł w niej swoją ulubioną pozycję: czy będzie to lista przebojów, program plotkarski, czy informacyjny, każdy z widzów na pewno będzie usatysfakcjonowany oglądając nas w nowej, jesiennej odsłonie. – dodaje Nurczyński.

Comments are closed.