Znaleziono 17 wyników

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: emgiem
21 cze 2021, 15:22
Forum: Pozostałe
Temat: Wesele pod Warszawą
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 18022

Re: Wesele pod Warszawą

Od siebie polecić mogę dla panny młodej mobilny salon urody wellmetime, przyjadą od wskazany adres w Warszawie lub okolicy. Tutaj jest ich oferta ślubna https://wellmetime.com/slub Byłam bardzo zadowolona z jakości ich usługi, efekt końcowy był fantastyczny.
autor: emgiem
21 kwie 2021, 15:08
Forum: Szkolniaki fajne dzieciaki
Temat: ferie zimowe
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 29369

Re: ferie zimowe

Najczęściej jeździmy z dziećmi narty do Włoch. Tam też się zaczynały uczyć jeździć. W Val di Sole trafiliśmy na polską szkółkę narciarską http://www.zgorky.pl/pejo Bardzo fajnie uczą jeździć. Dzieciaki szybko zaczęły łapać, więc gdybyś była z dziećmi w tamtejszym regionie to polecam skorzystać z ich...
autor: emgiem
20 kwie 2021, 13:04
Forum: Pozostałe
Temat: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 37994

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

Ostatnio na dzień kobiet dostałam taki voucher https://wellmetime.com/wellgift na różne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne. Wszystko wykonywane z dojazdem do domu. Bardzo mi się prezent spodobał od razu go wykorzystałam :D
autor: emgiem
19 kwie 2021, 12:28
Forum: Pozostałe
Temat: Co myślicie o psychologu w formie online?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 11888

Re: Co myślicie o psychologu w formie online?

Sama korzystałam z tej formy wsparcia z poradni https://wetalk.pl i mi bardziej odpowiada niż rozmowa w gabinecie, zdecydowanie łatwiej było mi się otworzyć, pewniej się czułam. W dodatku jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy w swoim mieście nie mają dobrych psychologów.
autor: emgiem
06 kwie 2021, 09:00
Forum: Prawo, praca i polityka
Temat: Jak promować własny sklep internetowy
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 36053

Re: Jak promować własny sklep internetowy

W przypadku mojego sklepu internetowego skutecznie działa i fajne efekty daje kampania produktowa w google. Od początku zanotowałam zwiększony ruch i nieco lepszą sprzedaż, później z miesiąca na miesiąc było coraz lepiej, jestem bardzo zadowolona i cały czas korzystam z tej formy reklamy. Jeśli szuk...
autor: emgiem
25 sty 2021, 22:17
Forum: Nasze hobby
Temat: Prezent walentynkowy.
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 24829

Re: Prezent walentynkowy.

My sobie zafundowaliśmy masaż z dojazdem do domu https://wellmetime.com/vouchery i było bardzo miło, potem wspólna kolacja przy świecach. Zdecydowanie takie prezenty dla mnie w Walentynki są najważniejsze, nie robimy sobie prezentów rzeczowych tylko wymyślamy sposób na ciekawe spędzenie czasu razem.
autor: emgiem
25 sty 2021, 21:41
Forum: Pozostałe
Temat: prezenty
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1459

Re: prezenty

Dostałam raz voucher do salonu urody i to dla mnie taki pewniak. Raczej większość kobiet by się ucieszyła. Polecić mogę https://wellmetime.com/vouchery bo akurat z tego studia korzystałam w Warszawie, wiem że jeszcze są w Krakowie oraz w Katowicach i sąsiednich miastach.
autor: emgiem
25 sty 2021, 21:38
Forum: Pozostałe
Temat: Zbliżają się walentynki, co na prezent????
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 15132

Re: Zbliżają się walentynki, co na prezent????

Dostałam na urodziny taki https://wellmetime.com/vouchery voucher na zabiegi pielęgnacyjne i mi się ten pomysł bardzo podobał. Myślę, że wiele Pań by taki prezent ucieszył. W sumie jest opcja masażu to i pewnie niejeden Pan by nie pogardził, najlepiej jak walentynki to wspólny masaż.
autor: emgiem
23 sty 2021, 15:56
Forum: Pozostałe
Temat: sesje terapeutyczne online
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 775

Re: sesje terapeutyczne online

Ja korzystałam z sesji online z panią psycholog z https://wetalk.pl i nigdy nie miałam problemu z połączeniem. Po drugiej stronie też jest człowiek, który chce Ci pomóc. Jak dla mnie to sesje online mają duże plusy, oszczędność czasu, też są tańsze, a przede wszystkim mniej stresujące. Jednak w swoi...
autor: emgiem
23 sty 2021, 15:51
Forum: Pozostałe
Temat: Co myślicie o psychologu w formie online?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 11888

Re: Co myślicie o psychologu w formie online?

Nie ma żadnej różnicy sama korzystałam z tej poradni psychologicznej online https://wetalk.pl Nawet dla mnie to lepsze rozwiązanie bo mniej się stresowałam opowiadając o swoich problemach.

Wyszukiwanie zaawansowane