Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

27 lip 2021, 17:57

[quote="Majkaaa"]No u mnie to zdecydowanie buty;) Właśnie w tym tygodniu nawet kupiłam sobie takie śliczne sandałki z Saway. Wygodne i uniwersalne- bo pasują i do shortów i do sukienki a co ważniejsze noga się w nich nie ślizga i nie poci :)[/quote]

To zupełnie jak u mnie:) Buty są moim konikiem:) A Saway również znam i lubię od nich zamawiać. Buty są dobrej jakości, widać że solidnie wykonane. Mają duży wybór modeli no i fasony są z duchem czasu:)

Sparkly
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

28 lip 2021, 13:09

Ja najbardziej lubię kupować kolczyki, mam nawet upatrzone na tej stronie esclusiva pl kolczyki z brylantem <3

MISSbutterfly
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania

13 sie 2021, 17:11

Najbardziej to chyba ubrania, buty i rzeczy do domu :D Ale najczęsciej to robimy zakupy spożywcze, a ja lubię je robić w olsztyńskim Mazurku, bo nie ma tłoku, otwarty 7 dni w tygodniu i można kupić wszystko ze spożywki.

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

20 sie 2021, 19:27

Tak zdecydowanie ubrania, ja teraz mam etap na ubranka dla dzieci i czapeczki. Ostatnio zauroczyła mnie czapka dla dziecka https://www.sklep.kochamczapki.pl/pl/menu/czapki/dla-dzieci-988.html Mają naprawdę ogromny wybór, warto sobie do nich zajrzeć :)

Awatar użytkownika
ankasmietanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

16 wrz 2021, 15:44

jeżeli chodzi o mnie to najczęściej kupuje buty, nawet nie wiem ile już par mieści moje mieszkanie. swoją drogą to mój nowy nabytek: https://luxusowi.pl/produkt/buty-1h845s060hc1109a020-casadei . do tego dobrałam sobie sukienkę, bo jak zobaczyłam, że kosztuje 50% mniej niż wcześniej to nie było się nad czym zastanawiać. z resztą całą kolekcję wiosenną i letnią tak przecenili w luxusowych.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”