Strona 1 z 2

Makijaż ślubny

: 09 lip 2015, 17:15
autor: Jolanda
Jaki powinien być klasyczny makijaż ślubny?
Wszyscy dokoła mówią jedynie, że mocniejszy, bo na zdjęciach wtedy lepiej się wychodzi. I że obowiązkowo smoky eyes.
A co jeśli przyszła panna młoda źle się czuje w takim "przesadzonym" makijażu?

Re: Makijaż ślubny

: 09 lip 2015, 23:02
autor: Sandia
Makijaż ślubny musi być odrobinę mocniejszy, niż naturalny, ale przede wszystkim powinien być dobrze utrwalony specjalnym fixem, by przetrwał całą noc.
Najważniejsze to znaleźć właściwą, profesjonalną wizażystkę, specjalizująca się w tego typu makijażu. Możesz poszperać tutaj: http://www.slubeo.pl/ , żeby posprawdzać, jakiego typu usługi i pomoc przy organizacji ślubu oferują profesjonaliści. Super portal!

Re: Makijaż ślubny

: 24 lip 2015, 10:00
autor: CrazyCat
Co? Ktoś ciągle powtarza te głupoty? Jak nasze mamy wychodziły za mąż, to makijaż musiał być mocniejszy, bo miały czarno-białe zdjęcia i na nich rzeczywiście wyglądało to lepiej. Ale dziś każdy ma zdjęcia kolorowe, więc makijaż może być dowolny. Ważne, żeby podkreślał zalety i tuszował wady panny młodej.
Ja miałam na przykład dość delikatny makijaż oka i podkreślone usta. Malowałam się w salonie http://joliesse.eu/ w Gdańsku i uważam, że wyglądałam fantastycznie. Na co dzień podkreślam jednak oczy, więc to była dość duża odmiana, ale moim zdaniem bardzo fajna.

Re: Makijaż ślubny

: 01 sie 2015, 16:03
autor: kicia33
makijaż ślubny to: makijaż dzienny, wieczorowy, fotograficzny i scenograficzny w jednym. A więc inny niż zwykle nie perłowy bo na zdjeciavch wyjdzie sino tak by było widać że jest coś zrobione z ostatmiego rzędu teatru. Jest wyjątkowy wizażytska

Re: Makijaż ślubny

: 04 sie 2015, 13:07
autor: Lagenko
A moim zdaniem to nic innego jak tylko kwestia gustu,bo przecież makijaż ślubny musi się przede wszystkim podobać nam bo to Nasz dzień a nie wizażystki czy fryzjera,każdy element naszego wyglądu musi być tutaj idealnie dopasowany:)

Re: Makijaż ślubny

: 08 wrz 2015, 09:38
autor: Lagenko
To tez fakt,makijaż ślubny powinien się podobać przede wszystkim nam samym,tak abyśmy były w 100% zadowolone,ale jeżeli zajmie się tym specjalistka z zakresu makijażu to naprawde niczego nie musimy się obawiać:)

Re: Makijaż ślubny

: 12 paź 2015, 18:39
autor: iska992
Niestety Pani od makijażu nie zawsze trafia w gust i potrafi nieźle zniszczyć makijaż. Ja jestem zdania, że najlepiej zrobić ten makijaż samodzielnie ;) Ja tak zrobiłam i żyję a goście i maż byli zadowoleni :P Wystarczą dobre kosmetyki chociażby maska ściągająca - Skin79 Pore Designing Minimizing Mask maska ściągająca 100 g kliknij tutaj http://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/170 ... 100-g.html Porządny podkład do tego, cienie i ładna szminka. Jeśli trochę wcześniej się poćwiczy to można ten makijaz wykonac perfekcyjnie.

Re: Makijaż ślubny

: 21 paź 2015, 11:39
autor: Natali
Mi się wydaje, że nie ma idealnego przykładu klasycznego makijażu ślubnego, ponieważ każdy ma inny gust, urodę, preferencje. Najlepiej zrobić makijaż, w którym dobrze się czujesz na co dzień. Żeby później patrząc na zdjęcia ślubne nie zastanawiać się kim jest ta kobieta obok twojego męża :-) moim zdaniem, mocniejszy makijaż nie zawsze lepiej wygląda na zdjęciach, wszystko zależy od umiejętności osoby, która będzie go wykonywać. Jeżeli jest możliwość, wykonaj makijaż próbny :ico_oczko:

Re: Makijaż ślubny

: 09 lis 2015, 03:14
autor: eren
Jolanda, według najnowszych trendów powinno odchodzić się od mocnych ślubnych makijaży na rzecz tych delikatniejszych. Masz farta dziewczyno ;). A jak chcesz więcej poczytać na ten temat to łap notkę: http://blog.douglas.pl/makijaz-slubny-z ... ny-mlodej/

Re: Makijaż ślubny

: 09 lis 2015, 15:32
autor: Lagenko
Poniekąd tak,ale z drugiej strony też niektórym dziewczynom po prostu pasuje taki ostrzejszy makijaż ślubny,nie twierdzę że należy popaść w przesadę,bardziej chodzi o to że wszystko należy wykonać z odpowiednim wyczuciem i dopasować do danej osoby.