Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

Re: Co popijacie w ciągu dnia?

19 mar 2022, 14:13

[quote="Amela22"]Ja na pewno staram się co dziennie wypić co najmniej 1,5l wody:) Dlatego też zainwestowałam w dzbanek filtrujący. Mam model J. Shmidt 500 z aquaphor, który bardzo dokładnie oczyszcza wodę. Teraz już piję tylko taką filtrowaną kranówę i przyznam szczerze, że smakuje mi one lepiej niż niejedna woda butelkowa:)[/quote]

U mnie też woda jest na pierwszym miejscu. I też mam dzbanek z aquaphor- takie rozwiązanie jest dużo tańsze no i plastiku w domu mam mniej:) A woda z dzbanka jest smaczna i krystaliczna, po kamieniu nie ma ani śladu:)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki

04 kwie 2022, 22:01

U mnir również woda idzie w dużych ilościach a ta z kranu zdecydowanie wymaga filtracji więc taki dzbanek i u mnie świetnie zdaje egzamin. Mam Aquaphor J. Shmidt 500. Jest pojemny i wytrzymały, filtry są wydajne a woda porządnie oczyszczona i smaczna więc śmiało mogę ją pić zamiast butelkowej.

Marzenaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

06 kwie 2022, 17:56

Ja staram się pić dużo wody, ostatnio zainwestowałam w dzbanek filtrujący od Aquaphor i w końcu nie muszę kupować tej w plastiku. Smak dobry, woda dokładnie oczyszczona, po kamieniu nie ma śladu.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”