dott
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

25 maja 2021, 11:19

Ja też korzystałam z gotowej listy wyprawkowej i poszło z zakupami w miarę gładko. Gorzej było jeśli chodzi o wózek. A zdecydowałam się na zakup x-landera po tym jak mogłam go dokładnie za darmo przetestować w domu, niby oglądałam prezentację na żywo ale nie ma to jak samemu się do wózka przymierzyć na spokojnie, przede wszystkim super łatwo sie go składa i rozkłada a że ja dużo podróżuje to dla mnie super sprawa

monikap0o
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

31 maja 2021, 14:15

Ja jestem zwolenniczką marki Baby Design. Posiadam już drugi wózek Baby Design Bueno obecnie i jestem z nich zadowolona. Przy pierwszym dziecku miałam starszy model i sprawdzał się znakomicie. Teraz przy drugim dziecku nowszy model :) wiadomo. Wózek lekki także po złożeniu łatwo go wnieść czy spakować do bagażnika. Wózek jest stabilny i prezentuje się elegancko. Nadaje się w każdy teren na spacer po rynku i nawet na plaże. Radzi sobie w każdym terenie. Polecam naprawdę warto

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”