Awatar użytkownika
Manila
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka

Konto w banku - gdzie otworzyć rachunek?

24 mar 2016, 14:21

W jakim banku najlepiej otworzyć rachunek bankowy? Możecie polecić coś w tym zakresie? Konto osobiste, do użytku indywidualnego. Wpłaty, wypłaty, bankomaty, przelewy itd.

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

Re: Konto w banku - gdzie otworzyć rachunek?

24 mar 2016, 17:00

Hej. Nie wygodniej będzie Ci spojrzeć do porównań kont bankowych? Na przyklad na stronie jest dobre zestawienie ofert poszczególnych banków:
http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/

Aktualnie jedynie kilka banków ma całkowicie darmowe konta osobiste. Takie jest na przykład konto w smart banku. Nie ma tam żadnych opłat . Jakiś czas temu przeniosłam się do niego z mojego mbanku bo wprowadzili mi tam jakieś dziwne platności ;/

Awatar użytkownika
Elwira55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

25 mar 2016, 19:28

Zgadzam się. Porównanie jest konieczne.

agata7
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

18 kwie 2016, 20:22

Moim zdaniem to jeśli chcę się założyć konto to trzeba wiedzieć gdzie, czyli zapoznać się z ofertami, porównać je, przejrzeć aktualny ranking i opinie klientów. Ja osobiście mam konto w Smart Banku i jestem zadowolona. Podsyłam link to strony gdzie znajdziesz cenne informacje, oferty itd. http://www.banki.a-m.pl/

Zjawa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

20 kwie 2016, 12:41

ja lubię mieć bank pod nosem, więc mm wybór tylko z tych, co są u mnie w okolicy

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka

26 sie 2016, 15:24

Warto otworzyć konto w sprawdzonym banku, od dawna korzystam z usług, które oferuje BZ WBK i jestem zadowolona. mam u nich konto, w którym nie płacę ani złotówki za prowadzenie, zakładałam u nich lokatę terminową na 12 miesięcy i ostatnio brałam kredyt na remont mieszkania. Jestem zadowolona ze wszystkich usług, mogę z czystym sumieniem polecić, jeżeli szukasz dobrego banku, a nie naciągaczy.

reko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

05 wrz 2016, 18:48

ja też mam obecnie w BZWBK i podoba mi się wszystko, w sumie nawet po zmianach opłat od sierpnia na tym nie ucierpiałam, niczego więcej poza dotychczasową stałą opłatą za kartę do bankomatu mi nie potrącają także polecam :) a jak chcesz sobie więcej poczytać o kontach darmowych i może mieć do przejrzenia fachowe informacje to sprawdź sobie na tym blogu finansowym http://konto-bankowe.blog.pl/

alvaro1410
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

07 mar 2017, 22:49

SamaAnia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

15 kwie 2017, 22:14

Zanim otworzysz konto, przemyśl sobie czego potrzebujesz. Czy zależy Ci na promocji i otrzymaniu premii od banku za korzystanie z konta, czy chcesz aby konto nie generowało wysokich opłat. Zastanów się też czy będziesz płacić kartą czy też wolisz wybierać gotówkę w bankomacie. Jak już poznasz swoje potrzeby wyszukaj takie konto ROR, które nie będzie generowało dużych opłat. Wiele banków oferuje darmowe konto, ale trzeba w zamian spełnić jakiś warunek, np dokonać zakupów karta na określoną kwotę. Dostęp do konta przez Internet oferują teraz prawie wszystkie banki.
Jak szukasz konta darmowego bez żadnych warunków sprawdź tutaj:
https://kontaror.pl/nest-bank/konto-ror-za-darmo/

Wróć do „Pozostałe”