Strona 1 z 1

Srebro

: 02 sie 2019, 14:11
autor: martasokol
Czy srebro koloidalne wam pomogło na problemy z trądzikiem, ogólnie pod problemy cery wrażliwej? Dużo czytałam, ale nie wiem, czy jestem do końca przekonana. Czy to nie jest przypadkiem jakaś kolejna ściema?

Re: Srebro

: 05 sie 2019, 09:11
autor: elacara
Trądzik od 15 roku życia, intensywny, nic nie pomagało, mnóstwo rzeczy testowałam. Toniki naturalne. Nic. Odstawienie kosmetyków. Nic, chociaż już widziałam pewne wyniki. Najlepsze efekty po https://proaktiv.pl/s/2-28-0-NIEJONOWE-NANO-SREBRO-KOLOIDALNE-AG-500---z-atomizerem-100-ml.html. Przez tydzień nie chodziłam do szkoły, bo miałam całą twarz czerwoną po aplikacji. A później już 60% lepiej, aż do 80% poprawy. Nie jest idealnie, ale też nie ma wstydu. Nie jest to może cudowny lek na trądzik, ale bardzo się zbliża.

Re: Srebro

: 20 lis 2019, 13:26
autor: martaokil
Obecnie idę za trendami i sięgnęłam po kosmetyki z nanosrebrem ze sklepu proaktiv.pl, podobno ma być rewelacja jeśli chodzi o odmłodzenie skóry. Mam nadzieje, że tak będzie ale na efekty pewnie trochę poczekam. Produkt już przyszedł więc zacznę stosować. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi kremami to dzielcie się.