kizomba
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

Re: Medycyna estetyczna Katowice

30 lip 2020, 14:39

Ja ze slaska to jezdzilam do Czestochowy do Bienkowscy Clinic. Nowoczesna klinika, maja dobrych specjalistow, solidna i rzetelna opieke. Naprawde przyjemnie az sie tam czas spedza, ale co najwazniejsze - zabiegi przeprowadzane sa bardzo rzetelnie, dzieki czemu czlowiek widzi efekty i moze sie z nich cieszyc

pati20
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

27 sie 2020, 22:41

Ja Wam powiem, że u mnie Magiczna Kliniaka bez wątpienia się sprawdziła. Bardzo dobrze wykonali mi zabieg botoksu, choć się bałam, jak ten kwas mrówkowy przyjmie moja skóra. Na pewno mogę tam polecić doktor Cimaszkiewicz. Umie pracować ze skórą.

Modelkaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

08 sty 2021, 13:28

Opinie o Estei są rewelacyjne. Korzystam z usług doktor Ledniowskiej wiele lat i nigdy się nie zawiodłam. Skuteczność, dobra cena, nigdy nie czułam się naciągnięta na jakikolwiek bezsensowny zabieg, wszystko uzupełniam o RF. Na stronie estei.pl można podejrzeć efekty wieloletniej pracy. Po zabiegu wspaniały kontakt, jak cos nie gra, zawsze można liczyć na nieodpłatny zabieg korekcyjny czy dołożenie kwasu czy botoxu. Polecam.

Wróć do „Pozostałe”