martasokol
maniakogadacz
maniakogadacz

Kuchnia

14 kwie 2020, 09:48

Czym się głównie kierowaliście przy zamawianiu mebli kuchennych na wymiar? Czy współpraca bezpośrednio z producentem, zasady optymalizacji systemów, materiałów, kwestie montażu. Chciałbym po prostu wiedzieć, na jakich elementach powinienem się skupić, bo też nie chcę przesadnie dużo bulić. Mam kuchnię dość niestandardową, więc absolutnie odpadają marketowe wynalazki.

elacara
Mistrz pióra
Mistrz pióra

Re: Kuchnia

15 kwie 2020, 10:09

Pełne wyposażenie kuchni, sypialni, łazienki, a nawet domowych akcesoriów, dekoracji masz u producenta mebli http://kuchniesolarz.pl/ i opłaca się bardziej niż wybieranie gotowców marketowych. Przede wszystkim masz pewność, że meble tworzą w jednolitym stylu. U mnie inwestycja w jakościowe meble podniosła naturalne wartość nieruchomości i nie ma sensu żałować kasy, jeżeli masz trochę oszczędności.

koalabear
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

07 lip 2020, 18:12

w kuchni nie może zabraknąć zmywarki, jestem posiadaczką electroluxa z opcją quickSelect, nie wybiera sie konkretnego programu tylko ustawia się czas konkretny, dla mnie super sprawa, bo chociaż wiem za ile się cykl skończy ;) i mogę bardziej pod swoje potrzeby dostosować mycie. Zmywarka jest cicha i bardzo dobrze domywa.

konat77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

03 lis 2020, 15:38

Fajnie wypadają piekarniki z funkcją Duo. Znacie? Takie, gdzie można równocześnie piec dwie, zupełnie różne potrawy. Bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Zobaczcie na sp-70 Duo Solgazu. To właśnie jeden z takich modeli. Fajne jest to, ze każda przestrzeń może mieć różną temperaturę pieczenia i same zapachy się nie mieszają. Dwa różne placki za jednym zamachem? Nie ma problemu :)

Wróć do „Pozostałe”