martasokol
maniakogadacz
maniakogadacz

Drzwi

05 cze 2020, 08:24

Szukam do domu drzwi i okien. Dom z poddaszem użytkowym, kompleksowo chciałem gdzież te elementy zamówić więc jak macie coś sprawdzonego, po co warto będzie sięgnąć to dajcie znać. Ogólnie zależy mi na dobrej jakości tych produktów, ale także na możliwości dopasowania do swoich potrzeb jakieś sensownej estetyki.

elacara
Mistrz pióra
Mistrz pióra

Re: Drzwi

08 cze 2020, 08:58

Wydaje mi się, że dobra będzie oferta https://safedoor.pl/. – mają bardzo dużo propozycji jeśli chodzi o okna, drzwi rolety więc można kompleksowo u nich kupić wiele elementów, które w trakcie budowy będą potrzebne. Na pewno jakościowo są na wysokim poziomie.

kamik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

08 cze 2020, 15:18

Drzwi i okna tylko w Sampre Bydgoszcz. Duży wybór i profesjonalne doradztwo, dobre ceny, montaż przez ekipę z doświadczeniem.

margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

25 cze 2020, 13:58

A ja kupiłam drzwi drewniane, robione pod wymiar i na zamówienie. zdecydowałam się na ofertę producenta Kris Drzwi bo mają już wieloletnie doświadczenie w branży. Zamówienie dotarło w terminie a sama jakość wykonania zasługuje na pochwałę. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, sympatyczna obsługa.

Wróć do „Pozostałe”