szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania

Re: nowoczesny dom

17 cze 2016, 10:02

Gdybyś potrzebował bramy garażowej to radzę zajrzeć na http://www.rapi.com.pl/ Z tego co widziałam mają bramy najwyższej jakości w bardzo dobrych cenach. Sama zastanawiam się nad zamówieniem jednej. Nie chcemy mieć blaszanego garażu dlatego stawiamy normalny obok domu a do niego będzie potrzebna porządna brama.

karolinka992
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

04 lip 2016, 13:16

jeśli zdecydujesz się na system centralnego odkurzacza to na pewno warto wyłożyć więcej w luksusowe - myślę że podkreślą cały efekt wykończenia.

Awatar użytkownika
karniaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

12 lip 2016, 12:37

Nowoczesny dom to przede wszystkim komfort mieszkania i wygoda w użytkowaniu. Żeby to osiągnąć można wykorzystać system inteligentnego domu. Od razu zaznaczam, że w dzisiejszych czasach są to rozwiązania na każdą przeciętną kieszeń. Jak z każdą inwestycją, trzeba na początku trochę wydać, ale potem można zaoszczędzić. W jaki sposób? Zamontowaliśmy w domu kilka czujników z oferty - czujniki ruchu, temperatury i oświetlenia. Oszczędzamy w ten sposób na ogrzewaniu i energii elektrycznej.

beja01
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

24 lip 2016, 19:32

Jeśli mowa o nowoczesności lub połączeniu z klasyką powinien odwiedzić sklep galerialimonka.pl i zapoznać się z ich ofertą. Rzadko się zdarza tak wszechstronny i bogaty asortyment, a ich zegary, oświetlenie i różne akcesoria do kuchni czy łazienki są naprawdę rewelacyjne a nawet mozna porównać do awangardy, to wspaniałe rzeczy dla każdego kto nie boi się zmian nadających charakter i klasę pomieszczeniom.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka

29 lip 2016, 11:16

Ja w ogóle nie jestem przekonana do takich rozwiązań. Mam wrażenie, że można to zrobić dużo lepiej, choćby kupując w dużo korzystniejszej cenie w hurtowniach. Też nie jest prawdą, że klienci detaliczni nie mogą kupować w hurtowniach, bo mogą, choćby w http://www.heban.net/ Wybierając takie rozwiązania oszczędzacie najwięcej pieniędzy.

sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

14 sie 2016, 13:26

Nowoczesny dom to przede wszystkim tez dom, w którym mieszka się i żyje komfortowo i wygodnie. Sposób ogrzewania jest bardzo ważny - u nas w domku mamy ogrzewanie gazowe i zbiornik z Amerigasu, wygoda niebywała, nic praktycznie nas nie interesuje zimą, a w domu ciepełko tak jak chcemy:)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!

16 sie 2016, 17:22

Niezależnie od tego, czy dom ma być nowoczesny czy tradycyjny, trzeba zawsze stawiać na jak najlepszą jakość. Nie można sobie pozwalać na fuszerki w postaci oszczędności na materiałach bo to one stanowią tu priorytet. Jeśli to zaniedbamy to możemy być pewni, że obróci się to przeciwko. Dlatego warto przejrzeć ofertę sklepu StukPuk.pl gdzie można znaleźć szeroki asortyment profesjonalnych materiałów budowlanych.

misqa123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

28 sie 2016, 20:59

Nowoczesny dom to świetna sprawa. Osobiście inwestuje duże pieniądze w dom, uwielbiam gadżety. Ciągle staram się urozmaicać dom w inteligentną kuchnię, sypialnię oraz chillroom. Jednakże prócz funkcjonalności, świetności i grywalności sprzętu, powinno sie też zadbać o odpowiednie zabezpieczenia, m.in. firma Konsalnet oferuje mi dokładnie 100% gwarancję na bezpieczeństwo mojego domu i domowników.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania

04 wrz 2016, 10:25

Każdy nowoczesny dom powinien mieć system taki jak np SmartHome. Dzięki niemu życie w duzym domu będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Poza tym ten system dba o bezpieczeństwo domowników co tez jest bardzo istotne bo niestety ostatnio coraz częściej dochodzi do wlamań.

Awatar użytkownika
choto
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum

05 wrz 2016, 10:44

Czy tapety ścienne pasują Waszym zdaniem do takiej aranżacji - http://tapetuj.pl/category/tapety-scien ... eznaczenia ?
Tzn. do nowoczesnej aranżacji? Czy w takim przypadku nie powinno się bardziej stawiać na elementy dekoracyjne + ewentualnie malowanie ścian?

Wróć do „Mieszkanie i dom”