Strona 1 z 8

Meble na wymiar czy gotowe?

: 13 kwie 2015, 10:38
autor: sosenka
Dziewczyny doradźcie na jakie meble się zdecydować? Mam nieduże mieszkanie na poddaszu, wkrótce planuję zrobić tam remont no i zastanawiam się nad wyborem odpowiednich mebli kuchennych. Z racji tego, że jest to poddasze to meble należałoby przerobić lub zamówić na wymiar. No i tutaj mam dylemat co zrobić. Koszty gotowych mebli wraz z przeróbką i tak są niższe niż w przypadku mebli na wymiar. Proszę pomóżcie mi podjąć decyzję.

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

: 13 kwie 2015, 15:39
autor: Magdalena25
hej, widzę, że masz spory problem. Powiem ci tak, proponuje ci zrobić meble na wymiar. Dlaczego? Bo będziesz z nich bardziej zadowolona, wykorzystasz każdy kąt jak najpraktyczniej, a wiadomo, że kuchnia jest takim miejscem w domu, gdzie zawsze każda szafka jest odpowiednio wykorzystana.

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

: 14 kwie 2015, 20:25
autor: Hardy
Na wymiar i tylko na wymiar. Masz większy wpływ na ostateczny wygląd mebli i dzięki temu całej kuchni. Wykorzystasz dobrze każdą przestrzeń. Meble kuchenne to nie spodnie, warto wydać więcej.

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

: 24 kwie 2015, 12:01
autor: marylka55
Zdecydowanie na wymiar. Takie meble będą idealnie dopasowane do Twojej kuchni, a z przerabianie jest dość ryzykowne. Takie meble po przeróbkach nie będą już prezentować się tak samo i mogą stracić na swojej atrakcyjności. Ja miałam kiedyś podobny dylemat. Mam bardzo wąską kuchnię i nie wiedziałam jakie meble do niej wstawić. Zdecydowałam się zamówić meble w edarze i nie żałuję. Trochę to kosztuje ale przynajmniej mam meble dopasowane :)

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

: 25 kwie 2015, 17:01
autor: nessa
W nietypowych wnętrzach to na wymiar, w standardowych to już ma mniejsze znaczenie.

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

: 28 kwie 2015, 09:33
autor: martynarozkosz
Do całego mieszkania ja bym zamówiła gotowe od producenta- bo tak wychodzą najtaniej, ale też chciałabym we wszystkich pomieszczeniach mieć te same meble a nie "każde z innej parafii"!
Ta oferta jest dość ciekawa http://www.rokos.pl

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

: 28 kwie 2015, 13:47
autor: lorelai5
Do kuchni lepiej na wymiar, ale jak ktoś ma regularne kształty sypialni to można zamówić gotowy . Nie ma sensu przepłacać.

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

: 28 kwie 2015, 14:04
autor: kamilakamaa
gotowe meble też można bardzo dobrze dopasować

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

: 14 maja 2015, 10:50
autor: Manila
A czy ten pokój na poddaszu jest wart tego aby inwestować w meble na wymiar? Czy jest na tyle ładny i elegancki? Sama raczej bym sobie odpuściła. Obecnie w Black Red White znajdziesz ciekawe meble modułowe:
http://www.brw.com.pl/
Zerknij sobie. Są z poszczególnych małych szafeczek tak wiec możesz je ze soba dobierać jak tylko chcesz. Piszę tutaj na przykład o kolekcji Kaspian gdzie jest bardzo wiele różnego rodzaju szafeczek.

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

: 19 maja 2015, 00:21
autor: Lanlia
Zdecydowanie na wymiar;) zapłacisz więcej, ale też nie wymieniasz mebli co chwila, więc lepiej mieć coś z czego będziesz w pełni zadowolona;)