magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Re: Samochód ale jaki i za co?

30 wrz 2020, 15:47

Ja jestem wielką fanką Skody Fabii. Sama mam czerwoną i nie byłabym w stanie wymienić ją na żaden inny samochód, nawet o tym nie myślałam. Zdecydowanie jest ona w stanie spełnić wszystkie oczekiwania kobiety. Ale najnowsza Fabia po liftingu głównie w środku robi wrażenie. Efekt wow zawdzięcza głównie tej pięknej czarnej skórze z czerwonymi przeszyciami. Jest po prostu boska. Z pewnością jest to droższa wersja tego modelu, ale piękna :-) W serwisie MOTOCAINA możecie pooglądać zdjęcia i same ocenicie ten efekt wow :ico_haha_01:

Gabriella123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

05 paź 2020, 13:24

Od lat jestem wierna Toyocie :) Jednak Japonia to pełna precyzja i jakość :) No może poza blacharką, która pewnie niejednokrotnie szybciej wymaga renowacji niż silnik. Ale ogólnie marka rewelacyjna :)

magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

02 lis 2020, 00:49

Czytałam w serwisie motoryzacyjnym MOTOCAINA, że według danych Polacy najchętniej kupują samochody używane. Rzadziej już się sprowadza auta za Zachodu, częściej szukamy czegoś krajowego - to chyba już nauczeni przekrętami, jakie robili z samochodami z Niemiec. W każdym razie, również się podpisuję pod opinią, ze lepiej kupić używanego dwulatka, niż auto z salonu. Jak to się mówi, samochód traci na swej wartości zaraz po wyjeździe z salonu :-)

seelee
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

29 lis 2020, 15:39

Mini są mega fajne. Bardzo fajnie jeżdżą, bo silniki mają dużo mocy, a auto nie jest zbyt ciężkie. Do tego można w dealera przygotować sobie elastyczne finansowanie, żeby rata była łatwa do płacenia. Generalnie fajna marka, dla młodych duchem :)
Miałam okazję testować Mini Clubmana z salonu Bawaria Motors w Jankach i jeśli szukacie czegoś sprytnego do miasta to to auto jest ekstra.

dimorek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

10 kwie 2021, 18:01

Akurat jeśli chodzi o samochód to jakiś czas temu kupiłam nowy i jestem z niego bardzo zadowolona, ale odwiedzę jeszcze Nanoclinic w Olsztynie bo mam fajny pomysł na mały auto detailing. Samochód zmieniam średnio raz na 2/3 lata, a jak to u was wyglada?

Wróć do „Mieszkanie i dom”