kasiaolczak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

13 lis 2017, 12:40

Według mnie to bardzo dobry pomysł :) Ja bym zainwestowała np. w profesjonalną koresponedencję firmową. Kopertafirmowa.pl wykonuje świetne nadruki na kopertach, sama sprawdziłam i bardzo polecam :)

Weronika78
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

19 gru 2017, 10:45

Gadzety reklamowe sa skuteczną reklama firmy i ciesza klienta. Głupi długopis ktory klient dostanie moze nas zareklamowac w jakims biurze/banku/tam gdzie klient go uzyje. Ja standardowo w lutym jade na Remadays do Nadarzyna, tam jest wybor i przysteone ceny

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

06 gru 2018, 13:09

Mnóstwo pomysłów na gadżety reklamowe,służące do promocji Waszej działalności znajdziecie tu:
https://www.diamond-druk.pl/
Już zamówiłam od nich wizytówki i chyba najwyższy czas na kalendarze... Choć kusi mnie jeszcze zakup folia matowej,z motywem grudniowym,do przyklejenia na szybie drzwi wejściowych :ico_oczko:

Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

18 kwie 2019, 13:19

Ja mogę polecić dobra drukarnie, gdzie można zamówić gadżety reklamowe każdego rodzaju i jakie chcemy i jakie sobie wyobrazimy. Takie cudeńka można zamówić w drukarni i agencji reklamowej Leon Studio w Koninie.

KKK28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

30 kwie 2019, 12:49

Szczerze polecam poniższą tą firmę drukreklamowy.com.pl
Zamawiałam gadżety i jestem bardzo zadowolona. Swoją drogą gadżety to bardzo dobry pomysł. Klienci bardzo lubią coś dostać w gratisie :)

wika88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

04 lip 2019, 06:14

Nie sądzicie, że że produkcja gadżetów reklamowych to jest zwykłe zaśmiecanie środowiska? Podobnie jak pamiątki z wakacji. Czemu one mają służyć? Mamy lodówkę oblepioną magnesami na które wydaliśmy majątek. Radość była jedynie w momencie zakupu. Potem już nikt na nie nie patrzy, no chyba że spadną z lodówki. Czy zamiast wydawać pieniądze na takie gadżety nie lepiej sponsorować jakąś drużynę sportową. Kiedyś na spotkaniu zarządu rozważaliśmy tę formę promocji. Przekazaliśmy symboliczną kwotę do jednego z klubów sportowych, a w zamian oni zaproponowali nam wywieszenie baneru reklamowego z nazwą naszej firmy i reklamą produktów. W ten sposób nawiązaliśmy kontakt z innymi sponsorami tego klubu i tak powstały trwałe więzi biznesowe. Teraz gdy na mecze przychodzi coraz więcej kibiców reklama zwraca się nam wielokrotnie. Skorzystaliśmy na tym i skorzystał klub bo już na stałe go sponsorujemy. Estetyczny baner wykonała nam Fabryka Reklamy w Łodzi na Piłsudskiego 143.

Awatar użytkownika
kchmiel93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

23 lip 2019, 15:53

Gadżety słodkie i urocze, ale przecież często je się daje klientom, którzy nas już znają i w jakiś sposób do nas trafili, a trzeba też pozyskiwać ciągle nowych klientów. W obecnych czasach banery, sponsoring na imprezach się nie sprawdza, bo nikt tego nie zapamiętuje. Najważniejsze to strona internetowa + pozycjonowanie i aktywne media społecznościowe.

Marlenka77
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

30 cze 2020, 00:49

[url=https://drukarniakid.pl/]dobra drukarnia online[url]

Madija
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

06 paź 2020, 23:54

Ja bym dalej szła w marketing internetowy, u mnie przyniósł najlepsze rezultaty. Może warto pomyśleć nad profesjonalną firmę która się tym zajmie? Ja zdecydowałam się na współpracę z kiwwwi.pl i dzięki nim osiągnęłam naprawdę fajne efekty.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”