Awatar użytkownika
inga
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Re: Jak promować własny sklep internetowy

13 cze 2016, 20:13

sylwia93
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

22 cze 2016, 14:10

Sklep internetowy to głównie w internecie. Według mnie bardzo ważne jest odpowiednio pozycjonowana strona. Jak to mówią : ''nie ma cię w internecie - nie istniejesz". Mam swoja firmę i promują ją głównie przez pozycjonowanie. Efekty są zadowalające i to w krótkim czasie. Warto na początek , zobaczyć jak to wszystko wygląda i wybrać firmę, która się zajmie pozycjonowaniem.

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

27 cze 2016, 06:16

Na twoim miejscu zajrzałabym na http://alterweb.pl/ Znajdziesz tam artykuły o e-marketingu i e-commerce. Na pewno ci się rpzydadzą. Ja promuję swoją firmę sama. Efekty bardzo mnie zadowalają., W najbliższym czasie chciałabym zacząć promocję na instagramie.

Awatar użytkownika
angelika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki

07 lip 2016, 10:31

Moim zdaniem najbardziej skutecznymi działaniami, jakie możemy podjąć, by wypromować nasz sklep internetowy jest pozycjonowanie i obecność w social mediach. O tyle o ile o obecność w popularnych portalach społecznościowych możemy zadbać sami, to z pozycjonowaniem jest trudniej, ponieważ wymaga ono specjalistycznej wiedzy. W przypadku e-sklepów stosuje się tak zwane pozycjonowanie szerokie, które polega na pozycjonowaniu sporej ilości słów kluczowych dopasowanych do oferty witryny, tutaj masz więcej informacji na ten temat - ;)

wamkas
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

10 sie 2016, 13:43

A o własnym oprogramowaniu i aplikacjach mobilnych myślałaś? Zobacz sobie m.in na stronie http://makeapps.pl/blog/oprogramowanie-dedykowane jak to wygląda i czemu ludzie się na to decydują. Co prawda branża tutaj nie ma znaczenia, ale jednak w sklepach takie aplikacji sprawdzają się najlepiej.

nataliakoziol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

13 mar 2017, 14:48

Ten proces to pozycjonowanie szerokie i po więcej informacji odsyłam do tego artykułu: https://icube.pl/pozycjonowanie/szerokie-long-tail

janka2020
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

26 maja 2017, 10:49

Warto pomyśleć właśnie o jakimś pozycjonowaniu, może profilu firmowym w internecie. Tak, nie tylko strona... jakieś facebooki, katalogi firmowe, wszystko co pomoże znaleźć firmę w sieci. Ja współpracowałam z firmą Nakatomi i oni promowali mnie w internecie. Bardzo fajna agencja. Super podejście do klienta, dobra robota, sprzedaż zwiększona. Więcej ludzi o mnie wiedziało i o moim sklepie. Spisali się na medal. Może warto zainwestować w taką jeśli samodzielne działają nie przynoszą rezultatów.

ryjek05
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

07 lis 2017, 12:59

Na pewno warto zainwestować w pozycjonowanie strony - przyniesie to może nie od razu ale na pewno bardzo dobre rezultaty

anka07
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

11 gru 2017, 03:38

Najskuteczniejszą formą reklamy w przypadku sklepu internetowego jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), jak coś można do niego śmiało pisać.

lena34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

26 gru 2017, 14:25

U mnie bardzo dobrze działa opakowanie z logo i danymi firmy. Umówiłam się z producentem opakowań opakowania24.eu że zaprojektują mi takie fajne pudełka do pakowania towaru wraz z logo i nawet fajnie to wyszło.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”