Strona 1 z 5

Kancelaria

: 15 gru 2016, 14:54
autor: domisil
Witam,

interesuje mnie obsługa prawna oferowana przez taką jedna kancelarie. Nigdy nie korzystałam z tego typu usług i nie wiem czy warto. Jakie jest Wasze zdanie?

Re: Kancelaria

: 08 kwie 2017, 17:02
autor: elegantka22
A konkretnie o jaki rodzaj usługi ci chodzi? Trudno cokolwiek poradzić nie wiedząc w czym potrzebujesz pomocy. Jeśli szukasz kancelarii specjalizującej się w prawie gospodarczym i podatkowym dobrą opinię mogę wystawić kancelarii z sieci, a dokładnie portalowi Lexagit (lexagit.pl) . Jak z pewną rezerwą podchodziłam do tego rodzaju usług to po tym jak sprawnie zajęli się sprawami mojej firmy śmiało polecam. A zgłosiłam się do nich po rekomendacji znajomych, a dla mnie taka rekomendacja jest najpewniejsza. Chyba, że chodzi ci o inną dziedzinę prawa. Ten portal ma opcje zadawania pytań prawnikowi przez on-line , spróbuj może ci pomogą.

Re: Kancelaria

: 26 paź 2017, 19:30
autor: kiranka87
Byłam ich klientką kiedy popadłam w konflikt z pracodawcą z powodu długiego zwolnienia lekarskiego. Nade mną wisiała groźba zwolnienia z tego powodu, co uznałam za wielce niesprawiedliwe. Czy mi jest przyjemnie chorować? Zapewniam, że nie! Chcąc się ratować poprosiłam o poradę prawnika właśnie na
http://www.lexagit.pl/zapytaj-specjalisty/ Szybko dostałam odpowiedz, była szczegółowa ze wszystkimi kwestiami prawnymi, dzięki którym pracodawca musiał zwolnienie wycofać. Krótko mówiąc dzięki prawnikowi z Lexagit.pl zostałam na pełnym etacie.

Re: Kancelaria

: 28 kwie 2018, 19:54
autor: ewelina546
W trójmieście sprawami przedsiębiorców zajmuje się zdaje się Kancelaria mecenasa Cejrowskiego z Tczewa? Mają spore uznanie, doświadczenie i wiedzę z wielu dziedzin prawa,a to ważne. Podpytaj

Re: Kancelaria

: 27 sie 2018, 15:26
autor: MargoRav
Jakby ktoś szukał kancelarii prawnej z Wrocławia to ja osobiście mogę polecić Kancelarię Adwokacką Kamila Łukowicz adwokat-lukowicz.pl . Zajmuje się również obsługą prawną firm, ale również sprawami karnym i cywilnymi oraz prawem rodzinnymi. Sama osobiście korzystam i naprawdę mogę wydać dobrą opinię.

Re: Kancelaria

: 18 paź 2018, 12:24
autor: EwelaB
W prawie pracy jest świetny Pan Tomasz Tomaszczyk z kancelarii JST. Doświadczony i rzetelny, cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów.

Re: Kancelaria

: 17 lis 2018, 18:51
autor: Pola23
Kojarzę tego Pana Tomaszczyk, koleżanka korzystała kiedyś z jego pomocy w dziedzinie prawa pracy i była bardzo zadowolona ze współpracy.

Re: Kancelaria

: 28 lis 2018, 18:55
autor: klarki178klarki
Ja mam bardzo dobre wspomnienia z kancelarią adwokacką w Zielonej Górze. kancelarią znajduję się na ulicy Stary Rynek 19 u Pana Baranowskiego. Kancelarią świadczy usługi z zakresu porad prawnych z wielu gałęzi prawa.

Re: Kancelaria

: 29 lis 2018, 13:58
autor: nilok
Ja mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.

Re: Kancelaria

: 12 gru 2018, 18:42
autor: Majkaaa
Jedyna kancelarią z jaką miałam okazję współpracować to JST z Warszawy. Nie wdając się w szczegóły- miałam konflikt z pracodawcą. Pomógł mi wtedy Pan Tomasz Tomaszczyk, ma fajne podejście do klienta, każdego traktuje serio i odpowiednio przykłada się do sprawy. Mogę go polecić z czystym sumieniem.