Strona 1 z 1

Własna restauracja

: 13 lut 2018, 15:42
autor: dott
Przymierzamy się do otwarcia własnej restauracji, mamy już meble, naczynia, pomysł na menu, co jeszcze będzie niezbędne?

Re: Własna restauracja

: 22 maja 2018, 16:02
autor: lolek653
Poszukajcie w Internecie w tej sprawie. Myślę, że to jest sensowne rozwiązanie :)

Re: Własna restauracja

: 12 cze 2018, 13:17
autor: Jajeczko
Przy otwieraniu swojej restauracji, tak jak wspomniała jedna Pani, ważny jest wystrój. Fajnie, ze macie już meble, ale to jednak nie wszystko. Trzeba dobrać świetny kolor ścian, różne dodatki itp. Nam właśnie urządziła restaurację firma TrzyTrzecie. Wiedzieliśmy, że potrzeba do tego naprawdę dobrego punktu widzenia, coś co przykuje uwagę innych. Obecnie mamy bardzo dużo klientów i niemal każdy nasz klient chwali wystrój, który jest bardzo przyjazny, ciepły i komfortowy.

Re: Własna restauracja

: 20 lip 2018, 13:26
autor: liluśka
Wystrój to połowa sukcesu. Wiem po sobie że gdzie jest ponuro, surowo nie wchodzimy i nie jemy, przytulnym miejscu nawet jak jedzenie gorsze jest dużo lepiej. Bratowa ma swoją restaurację, początkowo urządziła na bordowo brązowo, niby ładnie no ale było tam tak smutno. Gości tyle żeby wyrabiać po kosztach. Namówiłam ją na zmianę, przemalowała ściany na jasny błękit, duluxem easycare takim jak malujemy w domu, dwie warstwy spokojnie to bordo pokryły bez prześwitów. Stoliki i krzesła wymieniła na białe, w takim nadmorskim klimacie to wyszło, bardzo słonecznie i wesoło. Do menu dwie nowe potrawy wrzuciliśmy. Efekt? co drugi dzień dzwoni czy po pracy nie wpadnę do pomocy bo się nie wyrabiają :D

Re: Własna restauracja

: 05 lut 2020, 13:52
autor: Riri20
Pomyśl o środkach czystości :)

Re: Własna restauracja

: 05 lut 2020, 13:57
autor: Meduza88
Zgadzam się z Riri20, koniecznie pomyśl też o profesjonalnej chemii, ręcznikach papierowych, płynach do usuwania tłuszczu i czyszczenia, dozowniki do mydła w toalecie, papier toaletowy itp. Wszystko to znajdziesz na https://petrusserwis.pl/ sama się tam zaopatruję w ręczniki papierowe, bo są solidne, wydajne i nie prószą się. Do tego są chłonne. To samo z papierem toaletowym, grube warstwy, przyjemny w dotyku, starcza na długo. Mają szeroki wybór i naprawdę konkurencyjne ceny.