04 lip 2022, 21:39
[b]Na mnie dobrze wpływa jazda na rowerze po bezdrożach[/b] (polne drogi wśród zbóż, traw, polnych kwiatów lub alejkami w parku oraz spacery. Warunkiem jest przestać myśleć o swoich sprawach, tylko skupić się na otoczeniu przyrody. Jednak nie jest łatwo pozbyć się natrętnych myśli. Oczywiście kąpiel, dobra herbata, kawa lub schłodzony cydr lubelski.
[b]Jak masz ogródek[/b], to praca w nim też pomaga uspokoić nerwy. [b]Ja mam taki leśny zakątek[/b] (tu ładuję akumulatory w hamaku i nie tylko), [b]a to jedna fotka z niego[/b].
[img]https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgPCfd2MzxpjxU_kfh6jM2_yRuSo1JnGbNxBR-MC0xH6-jkmMWK11n3RhxPulofuD1XJPvg54g09Rgy8zf5PUfhu6GNGEM71quHkdhSKlTP-o0HSyLUSKFuoZF-2hVy3PyFYlCqGfcGBiNuYyyYUy-wrU0I_BUPwJspCXI_4XI3U35QaN0OF53wExg/s600/trawa_sosna.jpg[/img]