Awatar użytkownika
Dagaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Re: Mąż ma problemy z potencją.Co robić

27 mar 2017, 12:16

Wyślij męża do lekarza! Lepiej się przebadać i sprawdzić czy wszystko ok. Mój też miał ten problem, ale u niego to była wina stresu. Lekarz oprócz zmiany trybu życia (mniej stresu, więcej ruchu i dobra dieta) polecił też tabletki od doppelhertz - na prostatę.

Awatar użytkownika
goldi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

30 mar 2017, 04:12

Mój mąż też miał problem z erekcją. Wszystko zaczęło się wtedy, kiedy zmienił pracę. Próbowaliśmy wielu metod, ale nic nie chciało poskutkować. Zwrócił się w końcu do dr Tomasza Wiśniewskiego w Ober Clinic, który wykrył raka gruczołu krokowego - niestety :( Aktualnie trwa leczenie, ale lekarz mowi, że po wszystkim mąż odzyska pełnię aktywności seksualnej

AnnaPsl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

31 sty 2018, 22:18

Uważam, że mąż powinien się zbadać :) To mogą być objawy przerostu prostaty, a przebadać się można nawet w domu testem Prostata PSA z Domowego Laboratorium. Lepiej mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Takie problemy mogą być również spowodowane trybem życia, stresem, przepracowaniem itp. :) Myślę, że jakoś razem znajdziecie przyczynę :)

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

14 kwie 2020, 23:38

Tylko namów faceta na lekarza, moj to za nic nie pójdzie i kropka. Uparty jak osioł, wolał sobie sam poradzić i kupił tabletki maxon active, mi też reklama gdzieś w telewizji ich mignęła. Muszę przyznać, ze efekty sa bardzo satysfakcjonujące ;) mozna uprawiać seks nawet kilka godzinn z przerwami

MISSbutterfly
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania

09 cze 2020, 17:38

Najprościej chyba poprosić lekarza o wypisanie recepty na odpowiedni lek. Jak maż się wstydzi, to może poprosić lekarza o wypisanie recepty bez wychodzenia z domu. W końcu funkcjonują zdalne przychodnie jak np. lekarzonline.eu

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

19 cze 2020, 22:51

maxon active mozna kupić bez recepty, jest tez wersja forte ;) z wiekszą dawką sildenafilu, próbowalśmy :D był ogień. Lubię takie urozmaicenia w łóżku, a problemy z erekcją to w każdym wieku się mogą przytrafić

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”