huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

Re: Dobry dentysta

09 lis 2015, 22:09

Ja zanim znalazłam dobrego dentystę to przerobiłam kilka gabinetów. Nic przyjemnego takie testowanie na sobie ;/ Niedawno trafiłam w końcu na porządną przychodnię i konkretnego dentystę :) teraz bez strachu ide na każda wizytę :)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra

17 lis 2015, 15:03

Mnie się udało znaleźć dobrego . Możenie jest najtańszy, ale wie, co robi.

Ladye
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

20 lis 2015, 23:18

Ja ostatnio miałam szczęście trafić do kliniki dr Daneckiej . Zawsze przerażała mnie wizja bólu, ale tam dostałam takie znieczulenie, że zabieg prawie przespałam. No, żart oczywiście:) Ale mój strach przed wizytami u stomatologa minął:)

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum

02 gru 2015, 16:47

Ja od niedawna zmieniłam dentystę ze względu na chamstwo jakie panowało w moim poprzednim. Traktowali klienta jak nieproszonego natręta którego jak najszybciej trzeba się pozbyć. Po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii na temat centrum stomatologicznego Odent w Warszawie postanowiłam sprawdzić i się nie zawiodłam. Całkiem inna bajka! Panie recepcjonistki bardzo miłe, robią wszystko aby umówić Cię na dogodny dla ciebie termin, a nie dla nich jak to miało miejsce wcześniej. O dentystach nic złego nie mogę powiedzieć, a dobrego bardzo wiele. Miałam tam leczone dwa zęby kanałowo i wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów. Jeśli ktoś mieszka w Warszawie to polecam Odent :)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!

17 gru 2015, 10:55

A jak znalazłaś swojego dentystę? Czytałaś jakieś artykuły o czy może ktoś ze znajomych ci polecił, gdzie warto się wybrać?

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania

20 gru 2015, 10:09

Dentystów jest jak "mrowkow" niestety trafić na dobrego nie jest tak łatwo. Ja długo szukałam i trafiłam na DentalMed - http://dentalmed.net.pl/ Będę musiała się chyba umówic do nich na wizytę bo ostatnio ząb mnie bardzo boli. Byłam już z nim na NFZ ale lekarz tylko oczyścił zęba i stwierdził, że przejdzie. Nie muszę chyba mówić, że nie przeszło :( Jest coraz gorzej.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania

10 lut 2016, 17:41

Jeśli jesteś z Bydgoszczy to zapoznaj sie z ofertą tego gabinetu stomatologicznego - http://www.stomatologia-sikorska.pl/ Z tego co widziałam mają bardzo rozbudowaną oferte i wieloletnie doświadczenie. Ja chyba umówię się tam na usuwanie torbieli i leczenie kanałowe. Moje zęby niestety nie są w dobrym stanie. Przez jakiś czas się nimi za bardzo nie interesowałam i teraz mam nauczkę :(

michalik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

23 lut 2016, 18:12

Dobrego dentystę nie jest łatwo znaleźć. Osobiście bardzo polecam kierować się opiniami znajomych. Ja w ten sposób trafiłam na obecnego lekarza :)

mironka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

26 lut 2016, 08:55

sabina81
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

30 maja 2016, 15:29

W Warszawie polecam szczerze gabinet , robiłam tam leczenie kanałowe. Zabieg wykonany precyzyjnie, bezboleśnie, a na dodatek w miłej atmosferze. Z pewnością tam wrócę, mam nadzieję, że tym razem już tylko na przegląd, bo postanowiłam sobie konsekwentnie dbać o zęby, aby uniknąć ubytków :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”