Strona 1 z 4

Maseczki na trądzik?

: 16 mar 2017, 17:34
autor: julka22
Czy możecie mi podpowiedzieć którą z tych 3 maseczek na trądzik kobieco.pl/domowe-maseczki-na-tradzik/ warto zastosować? zaczynam mieć malutkie pryszczyki na policzkach i zanim sięgnę po tabletki wolałabym zadziałać domowymi sposobami... jak myślicie dziewczyny, którą maseczkę zastosować jako pierwszą? :ico_sorki:

Re: Maseczki na trądzik?

: 20 mar 2017, 09:43
autor: wokalka
Przechodzę to samo i to wcale nie malutkie mam pryszczyki tylko jak wywali na pół czoła albo nosa to tylko korektor w ruch, nic nie pomaga jakoś skutecznie niestety, trzeba ten wiek dojrzewania przetrwać i tyle, byle nie rozdrapywać bo moja siostra tak sobie brodę załatwiła w wieku nastoletnim ze do dzisiaj ma takie małe blizny po tym.

Re: Maseczki na trądzik?

: 11 kwie 2017, 21:33
autor: Gabinettrychologii
Akurat w kwestii maseczki na trądzik to warto podejść do tego ostrożnie, ponieważ możemy sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc ponieważ wszystko zależy od tego z jakim rodzajem trądziku mamy do czynienia. Najpierw warto zasięgnąć opinii dermatologa.

Re: Maseczki na trądzik?

: 21 kwie 2017, 15:56
autor: Ciokosek
oj każdy inaczej reaguje na takie maseczki może lepiej jakby podejść do dermatologa i coś pod Twój problem podpowie ? Oni mają doświadczenie i mogą ocenić zupełnie inaczej niż my.

Re: Maseczki na trądzik?

: 27 kwie 2017, 07:15
autor: AtelierMlodosci
Akurat w tej kwestii mam podobne zdanie jak Przedmówczynie i również uważam, że zdecydowanie najlepiej zacząć od wizyty u lekarza specjalisty aby Cię zbadał i doradził odpowiedni typ kuracji.

Re: Maseczki na trądzik?

: 21 cze 2017, 13:22
autor: ikka
Kup sobie lepiej Krem zwalczający niedoskonałości skóry Effaclar Duo, dla mnie bardzo pomógł uporać się z trądzikiem i zmianami po nim. Działa bardzo szybko, matuje skórę i działa antybakteryjnie. Pod makijaż też można go kłaść

Re: Maseczki na trądzik?

: 26 cze 2017, 13:04
autor: nawysokichobcasach
maseczka carbon detox - jest super!

Re: Maseczki na trądzik?

: 27 lis 2017, 16:37
autor: szczypior
Poczytajcie koniecznie o zabiegach przeprowadzanych za pomocą urządzenia Ellipse. To innowacja, z którą spotykacie się między innymi w Vici Clinic w Krakowie. Tam zabiegi wykonuje przemiła Pani Gosia. Koniecznie o tym poczytajcie - już po pierwszym zabiegu zobaczycie świetny efekt.

Re: Maseczki na trądzik?

: 29 lis 2017, 17:59
autor: asiula65
Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się maseczka lub Peeling chemiczny . Takie zabiegi jak byś była z Wrocławia dobrze wykonują w salonie COCO-TIME. Zabiegi godne uwagi na każdą okazję. Wydają mi się one rewelacyjne w Twoim przypadku. Przebieg zabiegu nie jest trudny.

Re: Maseczki na trądzik?

: 06 gru 2017, 10:16
autor: Lagenko
O trądziku pisałam już w innym wątku i moim zdaniem warto wcześniej udać się do dermatologa, bo samodzielny wybór maseczek lub kremu w praktyce może okazać sie po prostu nieskuteczny.