Strona 1 z 2

zdrowe zęby

: 15 lut 2020, 23:22
autor: notino
Moim zdaniem zęby to bardzo ważne twory :P Tak je nazywam. jak się jeden zepsuje to naprawdę mogą być poważne konsekwencje. dlatego warto o nie dbać. dobra szczoteczka to podstawa tylko jaka?

Re: zdrowe zęby

: 21 lut 2020, 18:32
autor: Kinay
Napewno elektryczna. Ja mam oral b. Ogolnie jest super. Jednak bateria starcza tylko na 2 mycia

Re: zdrowe zęby

: 25 lut 2020, 13:27
autor: pralinkaa
na pewno najelpsza będzie soniczna, sama taką kupiłam, do tego jeszcze w eurodental doelczam ostatnie zęby i mam nadzieję, że teraz będe już tylko cieszyć się zdrowym uśmiechem.

Re: zdrowe zęby

: 24 mar 2020, 15:46
autor: magda87
Dobra szczoteczka i odpowiednia higiena to jedno. Regularne przeglądy i dbanie o to, by na bieżąco leczyć wszystkie ubytki - to drugie. Ja o oba te aspekty dbam, a niedawno założyłam sobie jeszcze aparat ortodontyczny w Rock Your Smile u polecanej dr Chruściel, ząbki były trochę krzywe od zawsze, ale miałam też problem z bruksizmem. Odkąd mam aparat mam wrażenie, że jest dużo lepiej. No i w końcu moje zęby będą nie tylko zdrowe i zadbane, ale też proste i ładne :)

Re: zdrowe zęby

: 16 kwie 2020, 16:28
autor: romulus
Ja nie wyobrażam sobie wrócić do zwykłej szczoteczki. Używam elektrycznej, ale dla dziecka myślę, że lepiej zacząć od sonicznej.

Re: zdrowe zęby

: 26 kwie 2020, 09:23
autor: pralinkaa
ja z kolei zdecydowałam się na zakup pakietu stomatologicznego w eurodental, dzięki temu pakietowi mogę regularnie chodzić do stomatologa jeśli jest taka potrzeba, do tego często palcówki mają jakieś rabaty i promocje na usługi, ale najważniejsze jest to, że dzięki takiemu pakietowi można regularnie i na bieżąco dbać o jamę ustną.

Re: zdrowe zęby

: 25 maja 2020, 09:33
autor: pulchna
Z początku nie byłam przekonana do szczoteczki elektrycznej. Jednak za namową koleżanki postanowiłam ją wypróbować. Dzisiaj już nie wyobrażam sobie mycia zębów bez niej.

Re: zdrowe zęby

: 31 maja 2020, 15:31
autor: magdam87
U mnie konieczne jest leczenie ortodontyczne, szukam ortodonty w Warszawie, świetne opinie ma centrum ortodontyczne Rock Your Smile i lekarze, którzy w nim pracują. Mam też koleżanką, która tam się leczy niewidocznym aparatem i ma bardzo fajne efekty, tak że też o takim rozwiązaniu myślę :)

Re: zdrowe zęby

: 23 cze 2020, 12:42
autor: agataaaa86
Oprócz odpowiedniej szczoteczki, ważna jest też dyscyplina. Mycie zęby po każdym posiłku, nitkowanie przynajmniej raz dziennie i stosowanie płynu do płukania ust to podstawa. Ja polecam płyn do płukania ust w formie tabletek do rozpuszczania Muson od firmy Arkona. Są bardzo delikatne i skuteczne. Zawsze noszę ze sobą w torebce blister, abym w każdej chwili mogła odświeżyć oddech.

Re: zdrowe zęby

: 01 lip 2020, 12:50
autor: jelly
Już pisałam w osobnym wątku, że jeśli chodzi o leczenie ortodontyczne w Warszawie, to mogę polecić szczerze Rock Your Smile, gdzie sama się leczę :) Świetna opieka, bardzo dobry personel, nowoczesne metody leczenia i modele aparatów!