Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka

Re: Dwudniowy okres

28 kwie 2020, 10:56

Ja też teraz mam jedynie dwudniowy okres, nie mogę narzekac i jestem bardzo zadowolona, zanim zaczełam stosować tabletki antykoncepcyjne vines miałam tygodniowe bardzo bolesne miesiączki co było dla mnie bardzo uciążliwe

vandaiba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

30 kwie 2020, 17:19

Niestety nie mam tak dobrze i trwa u mnie 4-5 dni, a pierwsze dwa to najchętniej bym przeleżała w łóżku, bo czuję się fatalnie. Ból brzucha najgorszy, koleżanka mi poleciła vemonis femi na ból podczas okresu znacie? Zamówiłam sobie w aptece online i będę testować przy następnym cyklu.

jablonka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

24 cze 2020, 11:44

Ja biorę te tabletki i są bardzo skuteczne , jak do tej pory żadne nie dawały sobie rady z moim bólem tak dobrze jak te właśnie. U mnie okres trwa 4 dni ale pierwszy dzień to zawsze tragedia.

kaska90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

30 cze 2020, 09:18

Tak, ja znam i naprawde czasem ratuja mi zycie, czasami miesiaczki mam naprawde ciezkie i jedyne o czym wtedy marze to lozku, ale wiadomo praca, dom i inne obowiazki, wiec jakos musze funkcjonowac i te tabletki bardzo mi w gtym pomagaja

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”