Strona 1 z 1

Na ból brzuszka i na kolkę

: 04 lip 2007, 20:07
autor: Sikorka
Dziewczyny wiem, że na kolkę istnieją kropelki, herbatki woda koperkowa, ale tak naprawdę trzeba przeczekać. Ja stosowałam infakol, trochę niby łagodził, ale czasmi było nie do wytrzymania, krzyk wieczorny wykańczał nas wszystkich. Aż do dnia gdy znalazłam tą stronę http://babyonline.pl/niemowle_pielegnac ... ,2298.html
Polecam taki masaż wszystkim z tym problemem. Po trzech dniach stosowania wedle wskazówek mój Karol smacznie śpi bez krzyku już od 19.30, a do niedawna wydawało się to zupełnie niemożliwe.

: 05 lip 2007, 19:57
autor: zborra
Sikorka zgadzam się!!! już Ci dziękowałam....ale muszę jeszcze raz!!! Co prawda masaż robimy dopiero 1dzień, ale Hania już go uwielbia i czeka na ten moment...Mi się wydaje, że już jest spokojniejsza. A przede wszystkim po drugim masażyku zrobiła śliczną kupę i poprykała sobie, więc wszystkie gazy odeszły i miała bardzo zadowoloną minkę! i cały dzień jest pogodna!
Masaż może nie pomoże wszystkim, ale na pewno nie zaszkodzi. Poza tym, to sama przyjemność dla mamy i dziecka!polecam!!!

: 09 lip 2007, 09:54
autor: Limonka
Sikorka - dzięki za link:) Wprawdzie nie mamy kłopotu z kolkami, ale znalazłam na tej stronce również masaże na bolące ząbkowanie i spokojne zasypianie. Polecam:)