Strona 1 z 1

Przedwczesny wytrysk

: 14 sty 2020, 10:10
autor: CrazyCat
Dziewczyny proszę pomozcie mi ponieważ mój związek rozpada się przez kiepski seks. A w zasadzie przez jego przedwczesny wytryskOn się denerwuje, ja również. Już nie chce nam się uprawiać seksu bo co to za seks który trwa 5 sekund. on twierdzi,że nie miał tak z żadną inna kobietą Czyli to ja jestem winna?

Re: Przedwczesny wytrysk

: 14 sty 2020, 10:23
autor: anula3
Może po prostu tak mu sie podobasz, że nie może się opanować? Nie traktowałabym tego jak obelgę. Gorzejj byłoby jakby on nie mógł skończyć. Wtedy można byłoby się zastanawiać czy coś nie halo. Ile ze sobą jesteście? I czy probowaliście czegoś na przetrzymanie wytrysku? Może prezerwatywa pomogłaby?

Re: Przedwczesny wytrysk

: 14 sty 2020, 15:46
autor: CrazyCat
No włąsnie on w prezerwatywie nawet ma takie problemy. I próbowaliśmy róznych i żadna nie działa. Nawet te ze srodkiem przedłużającym stosunek. Bez gumki jest jeszcze gorzej. Jesteśmy ze sobą już 5 miesięcy. Uprawiamy seks od 2 miesięcy. Generalnie facet bardzo mi odpowiada sam związek zapowiadał się super. TYlko właśnie ten problem.....

Re: Przedwczesny wytrysk

: 15 sty 2020, 10:21
autor: anula3
No to są inne sposoby na przedłużenie wytrysku. Jeśli jesteście ze sobą otwarci to mozesz mu zaproponować masturbację przed stosunkiem. Ewentuanie kochajcie się na dwa razy. Drugi raz jest o wiele dłuższy.

Re: Przedwczesny wytrysk

: 16 sty 2020, 15:43
autor: CrazyCat
Najgorsze jest to, że za drugim razem równiez jest tak samo krótko.

Re: Przedwczesny wytrysk

: 17 sty 2020, 10:22
autor: anula3
Ale są przecież różnego rodzaju przedłużacze stosunku. Nie chcę tutaj pisać, ale to ogólnodostępna wiedza. Mam tutaj na myśli chociażby chusteczki OC Wipes. Nasączone są taką delikatną substancją która lekko blokuje receptory dotyku - bo w tym jest zwykle problem. Zasada działania jest bardzo podobna do żelu wydłużającego stosunek czy prezerwatyw wydłużających stosunek, jednak efekt jest moim zdaniem lepszy w przypadku oc wipes.

Re: Przedwczesny wytrysk

: 20 sty 2020, 12:59
autor: Bialadama
Kochana polecam te chusteckzi o których tutaj pisze koleżanka.My również mielismy podobny problem i te chusteczki okazały sie u nas bardzo dobre. Po pierwsze możesz o wiele dłużej, znaczy on może. Po drugie nie znieczulają penisa on mówił ,ze wszystko czuje. Równiez mielismy taki problem,że on się za bardzo podniecał. Teraz jest o wiele lepiej. Można je stosować również z prezerwatywą. można bez.

Re: Przedwczesny wytrysk

: 20 sty 2020, 13:03
autor: CrazyCat
Dzięki, zamówiłam te chusteczki. Jak przyjda to napiszę czy zadziałają. Postanowiłam z nim porozmawiać. On sądzi,ze też w głównej mierze to przez stres. Też chciałby zobaczyć czy bedą działały.